Про важливість ЛОГОТИПУ

Логотип (від грец. Logo - "слово") - це майстерне зображення найменування організації або її продукту (також послуги або роботи). Мета логотипу компанії - підвищення впізнаваності бренду, збільшення довіри до продукту і реалізація повторних продажів.

Услуга разработка логотипа по выбранному Вами макету, разработка дизайна любой сложности, профессиональная консультация для формирования позитивного имиджа компании на самых выгодных условиях по самым доступным и приятным ценам.

ЕТАПИ РОБІТ ПО ДИЗАЙНУ ЛОГОТИПУ:

Дизайн-студія розробляє 3-5 варіантів графічного макету (в залежності від обраного тарифу).

З них Ви вибираєте вподобаний.

Доопрацювання макета в кольорі і більш детальної промальовуванні здійснюється після внесення Вами поправок до ескізу.

Після затвердження макета дизайнер приступає до розробки логотипу в кривих (включаються етапи імпортування макета, трасування, домальовування в векторній графіці).

Розробка інструкції з використання готового логотипу, що включає в себе схеми інтеграції, пропорції і габарити, відповідну колірну гаму, рекомендовані і Нерекомендовані способи застосування логотипу компанії.

Наша дизайнерська робота зосереджена на тих Замовників, які не мають можливості створювати власні департаменти креативу та іншого, однак розуміють, наскільки важливо довіритися спеціалізованої студії, а не фрілансерам (не в образу останнім, оскільки є одиниці фрілансерів, які перевершують навіть самі імениті рекламні агентства) .

Про важливість ЛОГОТИПУ

У сучасному світі такі елементи як фірмовий стиль, власний логотип і корпоративний сайт багато в чому визначають стан компанії на ринку. За словом справа, коли працюєш - результат. Цей девіз придуманий дуже давно, однак він як ніколи характеризує сучасну модель бізнесу, двигуном якої, як відомо, є реклама.

Товарний знак - і є те слово, з якого починається контакт з клієнтом. Тепер уявіть, якщо це слово погане (або його взагалі немає), чи буде справа? Ні, не кажучи навіть про результат.

Логотип є чином компанії в умах Ваших клієнтів, то що першим спливає при пошуку необхідного продукту або послуги. Ми впевнені в тому, що створення фірмового логотипу - це свого роду закладка міцного фундаменту, основи для успішного бізнесу. Від того, хто є розробником, також залежить успіх бренду.

Прокат автомобилей

Неполадки в холодильнике

Переваги дитячих забав

Прокладка тунелів