Пристрої Motorola

Android-Смартфон Moto X і Moto G, незважаючи на їх важкодоступність в більшості країн, крім США і Канади, зуміли завоювати серця мільйонів користувачів по всьому світу, багато з яких до цих пір не можуть визначитися, якому з пристроїв Motorola віддати свою перевагу. У нашій редакції, свого часу, побували обидва смартфона і залишили у співробітників тільки найприємніші враження про себе. Звичайно, багатьох з вас в першу чергу хвилює питання ціни, але не поспішайте, давайте разом подивимося на Moto X і Moto G і спробуємо об'єктивно розібратися у відповідності можливостей цих апаратів своєї вартості.

  •   Вы можете купить стильный, функциональный и лучший droid turbo по самой выгодной и доступной цене, ознакомиться с параметами, характеристиками и реальными отзывами.

Обидва пристрої виконані з пластика, але з одним лише застереженням, якісного і приємного на дотик. В руку смартфони лягають ідеально. Сам дизайн, швидше за стриманий, але від цього телефони тільки виграють. За розмірами Moto X (129,3 х 65,3 х 10,4 мм) і Моtо G (129,9 х 65,9 х 11,6 мм), як можна помітити, практично однакові, за винятком різниці у вазі, яка складає всього лише 13 м Але треба віддати належне конструкторам компанії, яким вдалося оснастити Moto X 4,7-дюймовим екраном, зберігши при цьому габарити пристрою з дисплеєм не більш 4,3 дюймів.

екран

Екран Моtо G (4,5 дюйма) менше, ніж на Мото X (4,7 дюйма), але при цьому обидва мають однакову дозвіл 720p, і цього більш ніж достатньо для комфортного перегляду зображень, фільмів або читання. Більш того, ви навряд чи помітите велику різницю між 720p і 1080p на 4,5- і 4,7-дюймових дисплеях. До того ж, екран з меншим дозволом знижує загальну вартість смартфона, не сильно впливаючи на його якість.

Специфікації Moto G набагато вище, ніж очікуєш від телефону за таку ціну. Чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 400 з частотою 1.2 Ггц з 1 Гб оперативної пам'яті забезпечує хорошу продуктивність. З характеристиками Moto X давайте познайомимося більш детально. Motorola вирішила встановити в своєму флагмані так звану X8 Mobile Computing System. З першого погляду можна подумати, що мова йде про восьмиядерний процесор. Насправді ж, центральний процесор має тільки двома ядрами, а решта шість належать графічного чіпу Adreno 320 і процесору, який відповідає за голосові команди і роботу різних сенсорів. Те, що Moto X вміє робити з 2 Гб оперативної пам'яті, Мото G дозволяє робити з 1 Гб.

Загалом, Motorola довела всім, що немає потреби переплачувати за дорогі і «потужні» комплектуючі, якщо все і так буде швидко працювати. Як завжди, Motorola (Google) продовжує ігнорувати карти microSD в своїх пристроях. Мото G має тільки 8 Гб або 16 Гб побудованої пам'яті, а Moto X 16 Гб або 32 Гб. Таким чином, Google прагне направити користувачів до послуг своїх хмарних систем зберігання даних.

Пищевая сода

Виды тканей

Профнастил

Виды черепицы