Пральна машина не гріє воду

Ваша пральна машина не гріє воду, некоректно виконує програму або мимовільно відключається? Не намагайтеся самостійно усунути проблему, так як це під силу тільки грамотному інженерові. Зв'яжіться з нами, і вже сьогодні ваша пралка буде працювати без збоїв і відмов!

Вы можете заказать услугу ремонт stiralnyh-mashin.lugansk.ua у профессионалов своего дела, получить грамотную констультацию и диагностику техники, а также вызвать мастера на дом по самой выгодной и доступной цене.

Немає можливості доставити машинку в сервісну майстерню самостійно? Ми надішлемо до вас інженера з необхідним обладнанням, який проведе аналіз несправностей і в мінімальні терміни відремонтує побутовий прилад. Оригінальні комплектуючі, необхідні для відновлювальних робіт, можна купити у нас - на складі сервісного центру в наявності будь-які запчастини практично для всіх популярних моделей. Також майстер готовий проконсультувати по будь-яких питань. Проконсультуємо вас з усіх питань.

Найчастіше причини того, що люк в пральній машинці не відкривається, такі:

пошкодження ручки люка;

несправність пристрою блокування люка

Ремонт пральних машин повинні проводити тільки кваліфіковані спеціалісти. Неправильно виконані ремонтні роботи можуть стати причиною серйозної небезпеки для користувача. У нашому сервісі працюють професійні майстри, які вирішать проблему з відкриванням люка пральної машини швидко і якісно.

Чому пральна машина не обертає барабан?

Ремонт пральних машин

обрив приводного ременя;

потрапляння стороннього предмета в бак;

знос і подальше заклинювання підшипників;

двигун приводу барабана не працює;

несправний електронний модуль;

застряг між барабаном і баком сторонній предмет.

Не намагайтеся самостійно відремонтувати машинку. Ви ризикуєте зіпсувати її остаточно. Швидше і дешевше запросити досвідченого фахівця, який знає «на зубок» алгоритми того, що робити, якщо пральна машина не крутить барабан.

Чому протікає пральна машина?

Ремонт пральних машин

пошкодження наливного і зливного шлангів;

патрубки, що йдуть від впускного клапана до дозатора;

засмічення бункера дозатора;

з'єднання заливного патрубка бака;

знос сальника бака;

тріщина в баку;

ушкодження манжети люка;

пошкодження зливного патрубка бака;

протікає зливний насос.

Як бачите, причин може бути багато, а перераховані вище - лише найпоширеніші. Не варто займатися власноручним ремонтом побутової техніки - це може не тільки погіршити вже наявні несправності, але і привести до нових, не менш серйозним.

Пропуск для вантажівок

Перевага новобудову

Прокладка тунелів

Трансформаторы напряжения