Пошук своєї другої половинки

Напередодні Дня святого Валентина відзначається професійне свято тих організацій і їх працівників, що об'єднують людей в пари. Заінтриговані? Чи не чули про таке? Не дивно, адже дата це зовсім нова і відзначається всього лише кілька років: 12 лютого - Міжнародний день шлюбних агентств. А як з'явився цей день в календарі і як вибрати надійне шлюбне агентство - дізнайтеся з сьогоднішнього матеріалу.

 • Международное брачное агентство киев предлагает наладить общение с мужчинами из Канады, только серьезные намерения, сопровождение на всех этапах общения на самых выгодных и лучших условиях

З чого все починалося

Напевно, завжди і у всьому світі існували люди, які допомагали тим, хто шукає знаходити улюблених і створювати сім'ї. Проте, першої шлюбної конторою прийнято вважати «Бюро зустрічей і адрес», яке з'явилося в англійській столиці ще ... в 1650 році. Історія навіть зберегла дату пам'ятної події - 29 вересня. Саме з того часу майбутніх дружин і чоловіків почали шукати за допомогою листування.

Сам же свято з'явилося лише в 2010 році на Україні - саме тут представники шлюбних агентств виступили з подібною ініціативою. Незабаром їх підтримали колеги з Франції, Італії, Швейцарії, Канади, США та ін., І сьогодні День шлюбних агентств і їх працівників відзначають у всьому світі.

Якщо ви вирішили звернутися в агентство

Отже, за пошуком своєї другої половинки ви вирішили звернутися в агентство ... Але як його вибрати? Пропонуємо скористатися нашими порадами.

 • Уникайте безкоштовних агентств - як правило, ви лише даремно витратите час або якийсь час будете жити ілюзіями. Причому будьте готові до того, що плата за послуги буде чималою - щоб підібрати двох відповідних один одному кандидатів, йде чимало зусиль, так само, як і часу.
 • Гарне агентство укладає договір на тривалий період. Якщо вам пропонують знайти нареченого за тиждень - навряд чи такий конторі можна довіряти. Часом підходяща кандидатура не знаходиться багато місяців, тому має сенс уточнити у консультанта, чи є в агентстві послуга безкоштовного продовження контракту - адже якщо це платно, то вдале знайомство може обійтися вам в кілька разів дорожче передбачуваної вартості.
 • Майте на увазі, що будь-який поважає себе шлюбне агентство обов'язково має офіс, а не існує лише на віртуальних просторах. Дізнайтеся, чи має обраний вами агентство державну реєстрацію, офіційна назва, юридична адреса, банківський рахунок, печатку, необхідні документи.
 • Постарайтеся якомога більше дізнатися про статус обраного агентства. Серйозна організація, як правило, дає рекламу в солідних виданнях, містить професіоналів своєї справи. Довідаєтеся, якими мовами володіють фахівці контори (в ідеалі це має бути англійська і кілька інших європейських мов), чи є в штаті перекладач зі східних мов.
 • Обов'язково читайте договір, звертаючи особливу увагу на дрібний шрифт. Якщо фахівець агентства квапить вас, не даючи ознайомитися з деталями документа, - це привід насторожитися.
 • Судити про якість послуг і серйозності контори можна ще до приїзду до них в офіс - по телефонній розмові (або розмови в скайпі). Якщо представник організації відмовляється назвати вартість послуг, а наполягає, щоб ви обов'язково приїхали в офіс, вас може очікувати «шарашкіна контора». Безкоштовна пробна версія з вартістю послуг по телефону - прикмета серйозності шлюбного агентства.
 • У серйозному агентстві приймають навіть «важких» клієнтів: наявність дітей, немолодий вік, важка життєва ситуація не повинні відштовхнути шлюбне агентство. Якщо ж консультант виставляє жорсткі вимоги - певний соціальний статус, ідеальна зовнішність, відсутність дітей або вік не більше 30 років - швидше за все, це не вам будуть шукати нареченого, а вас будуть пропонувати потенційним чоловікам.
 • Наличие собственного дома

  Эстетика в стоматологии

  Битумная Черепица Укладка