Плюси і мінуси скління балкона алюмінієвим профілем

Плюси і мінуси скління балкона алюмінієвим профілем

Неможливо не рахуватися з природним бажанням людини оточити себе комфортом і затишком. Чималий внесок в це прагнення вносить хороший віконний профіль, а саме - скління балкона. У даній статті ми розповімо вам про алюмінієвому віконному профілі, який зараз дуже популярний.

Скління балкона алюмінієвим профілем

  • Вы можете приобрести алюминиевый профиль уголок, труба, полоса, тавр, швеллер, пороги, LED высокого качества по самым выгодным и демократичным ценам

Переваги алюмінієвого профілю для скління балкона

Ціна. Найголовнішим плюсом подібних віконних систем є доступність за вартістю. В середньому за ціною установка одного пластикового вікна дорівнює двом таким же з алюмінію. Навіть якщо ви не володієте великим бюджетом при ремонтних роботах - у вас є можливість істотно змінити вид балкона, провівши його скління.

Легкість конструкції. Алюмінієвий віконний профіль помітно відрізняється своєю легкістю від інших варіантів, що важливо для тих, хто живе в старих будинках, в яких існує заборона на сильне ускладнення балконів.

Пожежна безпека. Алюміній дозволить назавжди забути про страх мимовільного загоряння лоджії або балкона через кинутий зверху недопалка. За бажанням вам можуть встановити москітну сітку, яка буде переміщатися туди, куди необхідно на невидимих погляду роликах.

Економія простору. Алюмінієвий профіль дозволяє заощадити частину простору за рахунок використання розсувних систем. Більш того, це створить зручності при користуванні вікнами, провітрюванні, а також миття скла.

Шумоізоляція. Засклити балкон алюмінієвим профілем, ви отримаєте якісний захист від шуму з вулиці, а також від попадання вологи і пилу. Нарівні з дорогими аналогами такі вікна дозволять вам відгородитися від світу ззовні, насолодитися спокоєм і теплом домашнього затишку. Також алюмінієвий профіль є практичним рішенням завдяки своїй довговічності. В середньому подібний профіль може прослужити близько 80 років.

Недоліки скління балкона алюмінієвими вікнами

Як не сумно, профіль не є ідеальним. Перший недолік полягає в термоізоляції, тобто конструкція погано тримає тепло, що є мінусом для регіонів з суворими зимовими періодами. Дана обставина можна оцінити і з іншого боку: в холодну пору балкон можна застосовувати в якості холодильника.

Але для тих покупців, яких це не влаштовує, виробники пропонують зручний вихід - монтаж спеціальних вкладишів, покликанням яких є утримання тепла на балконі.

Другий мінус. Ви не зможете застосовувати в оздобленні інші матеріали, тому що це призводить до появи незворотною хімічної реакції: вікна почнуть піддаватися корозії і прийдуть в непридатність. Зате всі інші матеріали, куди входять і декоративні, відмінно доповнюють цей актуальний профіль.

Поради по склінню балкона

Кілька порад по склінню балконаЗначітельно скоротити витрати на установку вікон може допомогти самостійне видалення старих дерев'яних рам, а також прибирання приміщення від сміття, що утворилося. При контролі процесу виконання настановних робіт зверніть увагу на дотримання ряду специфічних моментів:

- робочі ні в якому разі не повинні допустити вигин або викривлення алюмінієвих конструкцій;

- зазор між виробом і віконним прорізом повинен бути не більше 5,5 міліметрів або його потрібно закрити пінополістиролом, або, як варіант, цегляною кладкою.

Для досягнення якості встановлених вікон на балконі, і щоб ними можна було довго користуватися, стежте за дотриманням технології виробництва. Цим обов'язково повинні займатися досвідчені люди, у яких є особливий допуск-сертифікат. В такому випадку продавець буде нести відповідальність за продукцію і надасть гарантійний термін.

Дуже важливий момент - монтажний шов виконують як мінімум двома шарами піни. Більш того, другий шар можна наносити тільки через 2-3 години після першого. Потім всі шви повинні бути оброблені герметизирующим складом і обклеєні прозорою бутиловой стрічкою, яка повинна захистити від вологи.

Довгі роки засклення балконів алюмінієм не практикувалося в житлових приміщеннях через негативних асоціацій з металом. Але сьогодні подібні вікна практичні, економічно вигідні і досить естетичні не на шкоду функціональності.

Сподіваємося, що наведена вище інформація виявиться вам корисною і ви обов'язково врахуєте ці моменти при склінні балкона.

Особенности продажи автомобильных запчастей

Преимущества окон наклона и поворота

Характеристика каналізаційних систем

Остекление балкона алюминиевым профилем

Кілька слів про довжину нарощування вій