Переваги юридичного супроводу бізнесу

На ваш бізнес працює команда з 24 юристів вузької спеціалізації. Як це відбувається на практиці?

За вами закріплюється персональний юрист, який завжди на зв'язку і відповідає за юридичний супровід вашої організації. Юрист консультує вас протягом терміну дії договору на абонентське обслуговування та, в разі необхідності, розподіляє поставлені завдання між співробітниками .

До Вашої уваги висококваліфікаційна послуга комплексне абонентське юридичне обслуговування і супровід діяльності Клієнта, що дозволяє приймати максимально ефективні рішення, знизити фінансові ризики і раціонально вирішити існуючі на вигідних умовах за демократичною ціною.

Кожне завдання виконується юристом з необхідною кваліфікацією і досвідом роботи, наприклад, якщо в ході надання послуг буде виявлена необхідність звернення до арбітражного суду, до справи підключаться фахівці відділу арбітражної практики або, наприклад, якщо буде потрібно супровід угоди з нерухомістю, нам зможуть допомогти співробітники відділу нерухомості . Складні справи розглядаються колегіально.

Перелік послуг, що надаються і їх обсяг визначаються індивідуально, можуть бути переглянуті в будь-який момент дії договору. Робота ведеться на умовах повної конфіденційності.

Вартість абонентського обслуговування безпосередньо залежить від передбачуваної кількості витрачених годин і визначається індивідуально.

Переваги укладення договору на абонентське обслуговування

одне рішення безлічі питань - один договір на практично будь-які юридичні послуги;

злагоджена команда юристів, що спеціалізуються на вирішенні певних завдань;

економія на заробітній платі, податках, соціальних виплатах, організації робочого місця та інших витратах, необхідних при утриманні штатного юриста;

компанія не хворіє і не йде у відпустку - фахівці є завжди;

підвищений рівень відповідальності;

гнучкість при визначенні вартості - у разі якщо будуть потрібні послуги, які не ввійшли в договір абонентського обслуговування, на них робиться знижка до 50%.

Послуги, що надаються в рамках договору на абонентське обслуговування

консультації, правові висновки;

складання та перевірка договорів;

складання листів, претензій, заяв в держ. органи і т. д .;

оцінка і зниження правових ризиків;

ведення переговорів, супровід угод;

перевірка судової активності контрагентів;

попередня оцінка перспектив судового розгляду;

представництво в суді, арбітраж;

виконавче виробництво.

Ведення судових процесів в порядку загального позовного провадження обмовляється окремо в рамках індивідуального пропозиції.

Переваги зливових каналізацій

Переваги оренди приміщення

Переваги гнучкої черепиці

Переваги покупки в інтернет-магазині