Підробка грошей

Підробка грошей - складний, трудомісткий, що вимагає великої технічної підготовки процес. Як правило, організатори повинні роздобути кліше, з яких друкують грошові знаки, або знайти висококваліфікованого гравера, який виготовив би з металу аверс і реверс грошового знака, перейдіть сюди купити фальшивки гроші хорошій якості onion. Попередньо необхідно з'ясувати, який папір і де набуває монетний двір, хто поставляє фарби, до яких хитрощів вдаються майстра, щоб утруднити способи підробки грошей, які таємні мітки використовуються при емісії.

Все це практично неможливо виявити без людини, який би зсередини не знав, як друкуються гроші. Саме місце, де друкуються гроші, як і все, що пов'язано з виробництвом, розподілом, транспортуванням, тримається в найбільшому секреті і відноситься до державних таємниць особливої важливості. Зрозуміло, що без фахівця, який знає всю технологію друкування грошей, не обійтися при пошуку способів підробки грошей. Як правило, таких знаходять серед тих, хто друкував гроші «іменем держави, під захистом держави і для держави».

Алкоголіки і наркомани, любителі легкої наживи і шизофреніки, коплекс таланти і авантюристи, скривджені або ті, хто вважає, що їх несправедливо обходять, звільнені за ті чи інші провини або ті, хто шукає застосування своїм унікальним талантам, стають підручними фальшивомонетників. Вони створюють друкарські машини, гравірують відбитки, дістають папір і фарбу і розробляють способи підробити гроші.

Андрей Павелко

Оренда житла

Подделка денег