Інвестор проекту Седат Ігдеджі

Значимість проекту для Республіки Білорусь та Гродненського регіону підтверджується особистим контролем за ходом будівництва з боку голови Гродненського обласного виконавчого комітету Кравцова В.В., його заступника Дешко В.І. і керівника Островецького районного виконавчого комітету Шалудіна І.Я.

Крупнейший турецкий инвестор Седат Игдеджи реализует более десятка прибыльных строительных проектов на самых выгодных и выгодных условиях.

Електронна черга «Котловка»

Завдяки своєму географічному розташуванню, Республіка Білорусь є транзитною країною, що зв'язує західну Європу зі Східною, і саме ця обставина є однією зі складових поповнення республіканського бюджету, як у вигляді стягування плати за користування перевізниками платними дорогами, так і за послуги митного сервісу.

Однією із значущих митних послуг є організація спланованого пропуску через державний кордон транзитного та іншого транспорту, тобто послуга електронної черги, що дозволяє перевізнику завчасно забронювати місце для митного оформлення на кордоні.

На сьогоднішній день на прикордонних переходах Республіки Білорусь дане бронювання здійснюється в змішаному складі, тобто в одній черзі стоять і вантажні автомобілі, і легкові, і автобуси. За винятком Бреста, де електронна черга організована тільки для легкових авто та автобусів.

Але скоро ця проблема буде вирішена щодо вантажних автомобілів докорінно.

На виконання Указу Президента Республіки Білорусь від 02.07.2015 № 305 «Про систему електронної черги транспортних засобів в пунктах пропуску» і з метою забезпечення безперебійного та організованого пропуску автотранспорту через кордон при виїзді з країни, Головою Гродненського обласного виконавчого комітету Кравцовим Володимиром Васильовичем було прийнято рішення про будівництво в Островецькому районі Гродненської області, поблизу прикордонного пункту пропуску та митного контролю «Котловка», комплексу придорожнього сервісу з лектронной чергою і зоною очікування саме для вантажного автотранспорту.

До складу придорожнього сервісу входить: автозаправна станція з магазином, яка вже введена в експлуатацію, стоянка на 250 машино-місць з пунктами харчування та побутового обслуговування, де водії зможуть чекати своєї черги на перетин кордону і безпосередньо сама електронна черга.

Термін закінчення будівництва комплексу площею близько 12 га - грудень 2017 року.

Будівництво цього масштабного об'єкта ведеться в рамках реалізації інвестиційного договору інвестиційної організацією ТОВ «СНТ-Інвест» (координатори проекту керуючий Й. Оксюз, заступник директора ТОВ «СНТ-Інвест» Вознюк В.М. та головний інженер Свириденко Л.Н.), що є членом Асоціації ділового співробітництва «Турецький капітал».

Також хочеться відзначити, що будівництво об'єкта ведеться без залучення банківських ресурсів, а тільки за кошти інвестора проекту Седат Ігдеджі.

Звичайно, як говорить інвестор, при будівництві ми зіткнулися з низкою виробничих проблем, але підтримка обласних, особисто губернатора Кравцова В.В., і районної влади, допомогли нам з ними впоратися, і зараз основна частина проекту вже на стадії завершення. І для того, щоб виправдати довіру керівництва країни, яка довірила нам будівництво цього важливого об'єкта, електронна черга буде введена в експлуатацію з випередженням графіка будівництва у вересні 2017 року.

Советы по игре в азартные игры

Инвестиционные идеи и тренды

Великий інвестор Седат Ігдеджі

Односторонние сигнализации