Метод плоттерной різки

Завдяки плоттерной різанні можна переносити безліч комп'ютерних зображень на плівку. Метод орієнтований на вирізання малюнків, і текстів, що мають високий рівень точності. Отримане в результаті зображення можна нанести на скло або метал, пластик або тканину, підготовлене дерево і безліч інших матеріалів. Це одне з кращих рішень при оздобленні вітрин магазинів і транспорту, створення логотипів з символами і текстовими повідомленнями.

  • Вы можете заказать услугу плоттерная резка для печати и изготавления различных наклеек любых размеров и любого назначения по самой выгодной и доступной цене.

Широкі можливості створення рекламної продукції з плоттерной різкою

Етикетки та листівки незвичайної форми, візитки і красиві листівки, різноманітні сердечка з квіточками і зірочками можна створити, використовуючи плоттерна різання. Метод найбільш підходить при створенні індивідуальної, креативної рекламної продукції. З його допомогою можна найкращим чином оформляти торгові зали і вітрини з автомобілями, вивіски з табличками, іншими носіями рекламного характеру. При цьому рекламні та сповіщальні зображення можна наносити на будь-який термін, в залежності від тривалості піар - кампанії, проведення акції та інших заходів.

Переваги плоттерной різання

Плотерна різка в друкарні відрізняється оптимальним співвідношенням вартості і якості. Більшість видів реклами не дозволять при відносно невеликому бюджеті отримати гідну продукцію для прикраси кафе і ресторанів, банків і аптек, гіпермаркетів і бізнес-центрів.

Завдяки плоттерной різанні можна отримати дійсно чітку рекламну наклейку. При цьому будуть відсутні «розмиті» місця, часто виявляються після друку стандартного плану.

Мільйони фахівців використовують такий тип обробки, отримуючи високоякісні наклейки на транспорт, для прикраси інтер'єру і екстер'єру.

При оформленні подарунків і прикрас метод практично не має гідних конкурентів. Завантаживши зображення в комп'ютер, можна отримати якісну продукцію будь-якого рівня складності.

Особливості плоттерной різання

Плотерна різка є одним з найважливіших етапів виробничого циклу при виготовленні рекламної продукції для застосування всередині приміщень, зовні об'єктів. Зазвичай за допомогою цієї технології здійснюється виготовлення табличок і рекламних вивісок, щитів та інформаційних стендів. Також плотерна різка допомагає оформляти транспорт, вітрини. Друкарня пропонує створення рекламних сюжетів, зображень, які можна переносити на робочі панелі, отримуючи унікальні предмети інтер'єру і не тільки.

Вінілову плівку використовують в якості основного матеріалу. Вона має масу достоїнств, починаючи безмежним колірним спектром, а закінчуючи високим рівнем міцності і зносостійкості. Будь-який носій, який створюється за допомогою вінілової плівки, має тривалий експлуатаційний термін, незалежно від того, за яких умов він використовується. Під впливом ультрафіолету, вологи, вітру та інших факторів матеріал не вигорає, не рветься, зберігає форму і привабливий вигляд. Виробництво рекламної продукції шляхом застосування вінілової плівки завжди вигідне, ефективне, а головне - швидке.

Готове зображення можна переносити на скло, метал, пластик, деякі види дерева. Метод плоттерной різання орієнтований на створення сувенірів, оформлення основної поверхні штендерів, коробів, мобільних стендів. Можливості застосування цієї технології настільки широкі, що для реалізації цілей і завдань клієнта фахівцям друкарні вдається виготовляти вироби будь-якої складності. Надалі їх можна буде перенести на попередньо підготовлену поверхню, доповнити офіс або виробничі приміщення, прикрасити квартиру або приватний будинок.

Досягнення основного ефекту в основному залежить від застосування плівки. При цьому, важливо враховувати той факт, що витратний матеріал такого типу представлений в декількох варіантах. Саме від особливостей вибору матеріалу зазвичай залежить надійність, довговічність, ефективність, барвистість продукції.

Кращий вибір для швидкого створення реклами

З плоттерной різкою ми виготовимо вашу рекламу в найкоротші терміни. Висока продуктивність нашого обладнання забезпечує швидку різку плівки, завдяки чому можна швидко прикрашати вітрини з транспортом і не тільки.

Металочерепиця

Інтернет шопінг

Утепление крыши

Межкомнатные двери

Метало Черепица