Міжкімнатні двері з притвором

Міжкімнатні двері з притвором найчастіше використовуються в класичному дизайні. Зовні вони схожі на звичайні двері за винятком однієї деталі: у них є додаткова планка, яка називається притвор. Притвор - це конструктивне виконання торців дверного полотна, при якому частина дверної коробки прикривається. Дуже часто притвор називають "чвертю", тому що товщина притвору дорівнює чверті товщини дверного полотна.

Двері з притвором - особлива конструкція, в якій практично повністю відсутні щілини й просвіти. Саме притвор дозволяє домогтися такого ідеального прилягання.

Вы можете выбрать и заказать двері міжкімнатні львів различных моделей на любой вкус, самых актуальных дизайнерских решений, под заказ из высококачественного материала и фурнитуры на самых выгодных условиях по самым приятным и лучшим ценам

Двері з чвертю завдяки своїй конструктивній особливості добре захищають від шуму. Тому вони відмінно підійдуть як для робочих приміщень, так і для житлових, особливо для дитячої кімнати.

Також ці двері мають відмінні теплоізоляційні властивості, тому що виступаюча частина полотна надійно ізолює житловий простір від протягів і холодного повітря.

Слід зазначити, що установка дверей з притвором має ряд нюансів, тому її краще довірити фахівцям.

ЯК ВИЗНАЧИТИ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРІ: ЛІВЕ АБО ПРАВОЕ

Для визначення відкривання (ліве або праве) потрібно стати обличчям до дверного отвору так, щоб двері відкривалися "на себе". Якщо петлі праворуч, то двері права, якщо зліва - ліва. Дуже важливо двері відкрити на себе (так звана лицьова сторона), з цього боку і дивитися.

При виборі міжкімнатних дверей вирішальну роль відіграють такі чинники: функціональність, зовнішній вигляд, якість і ціна. Ця стаття допоможе розібратися, яка саме міжкімнатні двері Вам підійде.

Дерев'яні міжкімнатні двері виготовляються з масиву як цінних порід дерева, так і більш дешевих хвойних порід. Їх поверхня обробляється морилкою і забарвлюється лаком або тонуючим антисептиком, що надає дверям красу, а також захищає від шкідливого зовнішнього впливу.

До переваг дерев'яних дверей слід віднести їх екологічність, міцність, високі тепло- і звукоізоляційні властивості, різноманіття дизайну, широкий ціновий діапазон (в залежності від моделі та породи використовуваного дерева).

Але є у них і недоліки, серед яких їх чутливість до перепадів температури і вологості повітря, а також велику питому вагу, що з часом може призвести до просідання полотна.

Останнім часом часто зустрічається поняття переклеєний масив. Він являє собою добре висушені бруски дерева, скріплені між собою спеціальним клеєм під високим тиском. Дверне полотно з такого масиву коштує дешевше, тому що простіше підібрати матеріал. Бруски підбираються таким чином, щоб напрямок волокон в кожному шарі було різне, що робить полотно більш стійким до зміни температури і вологості.

Утилита для загрузки видео

Міжкімнатні двері з масиву

​Деревяні двері з масиву

Межкомнатные двери