Лазерне омолодження

Неабляціонное лазерне омолодження шкіри обличчя - одна з найбільш ефективних неінвазивних технологій, що дозволяють швидко і надовго поліпшити стан шкіри. У центрі естетичної медицини вона з успіхом застосовується для вирішення різних естетичних завдань і профілактики старіння.

  • Ви можете замовити послугу омолодження декольте сучасний та безпечний метод усунення будь-яких проявів старіння за найкращою та доступною ціною.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

1. Найсучасніше сертифіковане обладнання і передові технології омолодження.

2. Досвідчені кваліфіковані фахівці з вищою медичною освітою, які досконало володіють сучасними методиками і на найвищому рівні практикуючі омолодження лазером.

3. Вартість усіх процедур дуже лояльна.

СУТЬ МЕТОДИКИ:

Лазерне омолодження обличчя

З віком шкіра обличчя починає втрачати пружність і свіжість. Основна причина цього - скорочення вироблення в клітинах білка колагену. Лазер точково впливає на проблемні ділянки шкіри, завдяки чому в тканинах посилюється клітинний метаболізм і починає вироблятися новий колаген.

Неодимовому лазерне омолодження - спосіб зробити шкіру пружною, поліпшити колір обличчя, перетворити зовнішність без пошкодження епідермісу.

Представлений в центрі інноваційний лазерний апарат відкриває широкі можливості в естетичній медицині. Крім глибокого дермального омолодження, система дозволяє проводити такі лазерні процедури, як епіляція, видалення пігментації, судинної сітки, лікування вугрового висипу. Неодимовий лазер підсилює клітинний імунітет і діяльність фібробластів, і Ваша шкіра омолоджується за рахунок власних внутрішніх ресурсів.

Омолодження лазером шкіри обличчя дозволяє зробити шкіру молодою і усунути такі проблеми, як:

втрата тонусу;

мімічні зморшки;

пігментні плями різної етіології;

купероз і судинна сітка;

нерівний тон особи;

розширені пори.

ПРОЦЕДУРА м'якого ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖУВАННЯ

Використовуваний в нашому центрі апарат робить процедуру лазерного омолодження шкіри обличчя, шиї, рук, тіла комфортної і безболісної. Він не порушує цілісності шкірних покривів на відміну від лазерної шліфовки і не вимагає охолодження і знеболення шкіри перед процедурою. Сам процес може зайняти від 15 до 40 хвилин, що залежить від площі оброблюваної ділянки шкіри. Завдяки тому, що промінь апарату діє дуже м'яко, реабілітація після процедури відсутній. Можливо лише невелике почервоніння, яке легко коригується косметичними засобами і проходить за кілька годин.

РЕЗУЛЬТАТИ неодимовому ОМОЛОДЖУВАННЯ

Апарат лазерного омоложеніяНеодімовое омолодження обличчя дає виражені результати після першого ж сеансу: спостерігається явне скорочення дрібних зморшок, підвищення пружності і щільності шкіри. Колір обличчя покращується, зменшуються поверхневі пігментні плями і дрібні судинні освіти. Омолодження лазером легко поєднати з делікатною, але дієвої неодимовою епіляцією особи. За швидкий ефект і відсутність періоду реабілітації цю процедуру полюбили ті, кому потрібно привести себе в порядок швидко, наприклад, до важливої події або вечірнього заходу.

КУРС м'якого ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖУВАННЯ

Найбільш стійких і значних результатів можна досягти, пройшовши курс з 3 - 6 процедур. В якості профілактики старіння шкіри неабляціонное омолодження обличчя призначають вже з 25 років.

Лазерне неодимовому омолодження дозволяє отримувати прекрасні результати, не травмуючи верхні шари шкіри. Це безпечний і дієвий спосіб повернути вашій шкірі молодість і здоров'я.

Выбор женской одежды

Елементи кріплення

Лестница раздвижная

Лазерна епіляція