Глава українського футболу

Глава українського футболу Андрій Павелко пояснив причину відмови їхати на ЧС 2018 року в Росію. За його словами, відповідне рішення він прийняв з міркувань моралі. Як зазначив Павелко, він ні в якому разі не поїде на першість в Росію, хоча це є для нього складним питанням, так як глава ФФУ є членом дисциплінарного комітету ФІФА. Відповідно до правил, він повинен відвідати чемпіонат, але не може цього зробити по «поважної» причини. 

  •  Pavelko Andrey способствует популяризации футбола и спорта в целом, Вы можете получать оповещания о самых важных событиях и новостях онлайн 24/7 бесплатно и без регистрации

За словами функціонера, справа не тільки в спорті. Павелко наголосив, що якби українська команда вийшла на ЧС в Росії, то це була б «окрема історія». Українська збірна не потрапила на першість. 9 жовтня хорватська команда здобула перемогу над українцями, в результаті чого підопічні Андрія Шевченка зайняли 3 місце в своїй групі і не дійшли до стикових матчів. Раніше на Україні виступили проти бойкоту чемпіонату місцевими телеканалами. На думку президента «Металіста-1925» (Харків) Сергія Стороженка, українські вболівальники мають право побачити матчі в рамках світової першості, незважаючи на відносини з приймаючою країною. Функціонер також закликав не включати до складу національної збірної з футболу спортсменів, які виступають в російській прем'єр-лізі, навіть якщо вони показують хороші результати. ЧС президент українського клубу назвав подією планетарного масштабу. Нагадаємо, Чемпіонат світу буде проходити з 14 червня по 15 липня 2018 року в 11 російських містах на 12 стадіонах.

Подібна апеляція подана не на заявку або незаявку гравця або будь-які питання пов'язані з виконанням контрактних зобов'язань. Йдеться про те, що клуб не з'явився на гру в місто, жителі якого люблять цей вид спорту і регулярно його відвідують. Якщо поспостерігати за кількістю відвідувань в місті, то можна побачити що вона досить висока для даного виду чемпіонату. Має місце той факт, що були задіяні кращі досвідчені адвокати зі Швейцарії, які гарантовано будуть допомагати і підтримувати Федерацію футболу України. Неодмодімо відзначити, що позитивний результат справи подтвержтают букмекери, які роблю ставку на рішення на користь Федерації футболу.

Глава українського футболу

Как правильно есть роллы

Как выбрать массажную школу

Как выбрать рольставни?