Фотобудка в оренду.

Наші Фотобудка гарантовано перенесуть ваш корпоративний захід, promo акцію, весілля або будь-яке інше подія на вищий рівень, створюючи нескінченні подарунки на пам'ять для гостей. Вони будуть: «ПОСМІХАТИСЯ, ФОТОГРАФУВАТИ, ДРУКУВАТИ» і ніколи не забудуть, як у вас було весело.

  • К Ваши услугам фотокабина для моментального качественного и незабываемого фото на мероприятии любого уровня, Вы можете арендовать ее на самых выгодных условиях по доступной цене.

Якщо ви хочете взяти в оренду Фотобудка. Ви потрапили в потрібне місце! У нас є Фотобудка які підходять під абсолютно будь-який захід!

Інстапрінтери в різних корпусах. Фотомагніти. Мобільна фотостудія. Фліпбук-студія. Зоряне небо. Електронне табло. Сцени, подіуми, ферми.

5 ПЛЮСІВ фотокабіни на ВАШОМУ СВЯТІ !!!

1. Фонтан нестримних веселощів!

Що може бути краще, ніж звуки щирого сміху, що його поширюють фотокабінках ... особливо, коли це сміх ваших коханих та близьких людей! Фотобудка дає відмінний привід для веселощів кожному і Ви не побачите гостей, сумно сидять за столом.

2. Фотографії всім! Відразу! І багато!

Це мобільний пристрій, оснащений всім необхідним для отримання миттєвих фотографій. Іншими словами - це переносна фотостудія, яка працює в будь-яких умовах і в будь-якому місці. Звичайно, якість знімків трохи поступається результату роботи професійного майстра, але емоції і настрій, які залишаються на кадрах, цінніше найдорожчою фотокниги.

Технічне пристрої фотокабінках дуже просте. Для того щоб отримати якісні, оригінальні фотографії потрібно мобільний телефон і реєстрація в соціальній мережі Instagram. Гості роблять знімки на телефони, розміщують їх у мережі Instagram, доповнюють спеціальної підписом про захід. Потім Інстапрінтер самостійно знаходить фотографії та за кілька секунд роздруковує їх на глянцевому фотопапері високої якості. Гості можуть забрати на пам'ять фото або магніти.

Не дивно, що така розвага стає улюбленим на будь-якому торжестві, адже оренда Фотобудка на весілля - послуга нова, незвичайна.

З огляду на, що послуги оренди фотокабінках пропонують багато компаній, до вибору весільного розваги потрібно підходити виважено. Адже важливо, щоб торжество не було зіпсованим і пройшло гладко.

асистенти

Поцікавтеся, чи надає компанія послуги асистентів, які пояснюють гостям принцип роботи фотокабінках. Професійна організація обов'язково включить в вартість оренди роботу асистентів, таким чином, обладнання захищене від поломок, а гості відзначать відмінний сервіс. Обов'язково обговоріть це важливий момент перш ніж його підписувати в договорі.

Поставтеся до вибору Фотобудка як до вибору професійного фотографа

Відмітна особливість хорошого майстра - наявність якісного, яскравого портфоліо. В цьому відношенні фотокабінках - не виняток. Перегляньте фотографії, оцініть їх якість, функціональні можливості пристрою.

Потолок Утепление

Подделка денег

Укладка Черепицы