Енергозберігаючий склопакет - види, переваги
Енергозберігаючий склопакет - види, переваги та недоліки
Вікно в приміщенні займає значну частину площі. Від нього залежить наскільки буде світло і тепло в кімнаті. Для збереження тепла в приміщенні замість старих дерев'яних вікон стали ставити різні склопакети. Можна поставити однокамерний, двокамерний або трикамерний склопакет. Багато хто вважав, що чим більше буде камер у вікні, тим тепліше стане в приміщенні до тих пір, поки не з'явився енергозберігаючий вид склопакетів різних видів. Кожен з видів вікон дозволяє зберегти в приміщенні тепло, а влітку зробити кімнату прохолодною аби дати можливості тепла потрапити всередину. В результаті можна отримати економію на опаленні і на кондиціонуванні приміщення.
- Вы можете выбрать и купить стеклопакеты энергосберегающие мультифункциональные, триплекс, шумоизоляция для экономии на отоплении зимой и кондиционировании воздуха летом, защита от ультрафиолетового излучения по самым доступным и низким ценам
Щоб встановити енергозберігаючі вікна необов'язково змінювати повністю все металопластикове вікно. Досить замінити склопакет, який підійде під будь-які металопластикові вікна будь-яких виробників. При цьому не варто турбуватися, що буде пил, бруд і заново доведеться робити ремонт. Енергозберігаючий склопакет не важкий по вазі, а значить, не зашкодить металопластикової конструкції. Тепловідбивний шар, який наносять на вікно легкий і не помітний. Якщо встановити одинарний енергозберігаючий склопакет замість звичайного подвійного, то збільшиться термін служби всього металопластикового вікна. При цьому в приміщенні стане тепліше на 15%, ніж коли були встановлені прості пластикові вікна.
Крім того, що енергозберігаючі вікна дозволяють створити комфортний температурний режим в приміщенні, вони ще зберігають всі оздоблення кімнати в первозданному вигляді. Через скло не пропускається ультрафіолет, а відповідно всі меблі і текстиль не вигоряє. При цьому взимку не утворюється конденсат.
Багато хто думає, що якщо енергозберігаючий склопакет нічим не відрізняється від однокамерного, двокамерного і т. Д., То, як можна бути впевненим, що виробник не обманює покупця. Перевірити, чи не обдурив виробник дуже просто. Для цього сірник або запальничку підносимо до вікна. Якщо встановлено звичайне металопластикове вікно, то в ньому буде відображатися полум'я і його кількість залежить від кількості стекол, тобто два скла - чотири полум'я, три скла - шість вогників і т. д. Якщо встановлено енергозберігаюче вікно, то кількість полум'я буде таке ж, тільки вони будуть відрізнятися за кольором.
До основних переваг склопакетів можна віднести:
- створення оптимальної температури в приміщенні для комфортного відпочинку або роботи;
- економія коштів на опалення в зимовий період і на охолодження або кондиціонування в літній сезон, тому що скла створені таким чином, що тепло з приміщення не виходить в холодну пору, а в жаркий період з вулиці не потрапляє тепле повітря;
- збереження меблів, шпалер та текстилю (не вигоряють), тому що енергозберігаючі вікна не пропускають ультрафіолетові промені і при цьому даний факт не впливає на освітленість кімнати;
- скло відбиває тепло в приміщенні, тому взимку вікна залишаються теплими і на них не утворюється конденсат, а на підвіконні можна розмістити квіти і поряд поставити крісло не боячись, що може подути холодне повітря;
- збільшення терміну служби, пов'язане з легким вагою, який позитивно впливає на всі робочі механізми, не створюючи додаткового навантаження на віконний блок, як це відбувається при використанні двокамерного склопакета.
Енергозберігаючі вікна не володіють серйозними недоліками, які можуть вплинути на попит. Незначні недоліки перекриваються позитивними моментами використання вікон. Наприклад, вартість енергозберігаючих вікон вище, ніж у звичайних металопластикових конструкцій. Але ця вартість перекривається за рахунок того, що відбувається економія коштів на опалення і кондиціонування у відповідні періоди року. Завдяки високим теплозберігаючих властивостях вартість вікон швидко окупиться меншими витратами на світло і тепло. Ще один незначний недолік - менше пропускають світла, ніж звичайні вікна. Енергозберігаючі вікна всього лише на 5% менше пропускають світла, а це не так і багато.