Чим змащувати напрямних авто

Будь-який «зайвий» звук, що доноситься з боку передньої підвіски, обов'язково насторожить досвідченого автомобіліста. Зносився підшипник, розбовталося кульова або розкрутити колесо можуть привести до втрати керованості і навіть стати причиною ДТП. Однак з безлічі стукотів, які можуть видавати деталі ходової частини, особливо виділяється звук, видаваний гальмівними супортами - а точніше, їх скобами і направляючими. Сьогодні будемо з ним боротися.

Смазка для направляющих суппорта Вы можете выбрать и купить высокотемпературную смазку для тормозных суппортов автомобиля высокого качества по самой доступной и выгодной цене.

Цей неприємний і гучний дефект не з чуток відомий багатьом водіям, причому викликає він абсолютно різну реакцію. Найчастіше власник воліє «не заважати машині працювати» - адже так простіше всього, а на роботі самої гальмівної системи «звуковий супровід» особливо не позначається. Однак існує чимало допитливих автомобілістів, які борються зі звуком різними способами - наприклад, мастилом напрямних і навіть їх доопрацюванням.

чим змащувати

Здавалося б, що може бути простіше, ніж змастити направляючі супортів? Багато власників так і роблять - під час чергової «перебирання» гальмівної системи беруть і змащують пальці тим, що під руку попадеться. Як правило, в гаражному асортименті знаходиться литол і його похідні, а також «графітка». Більш просунуті переймаються пошуком спеціалізованого складу, призначеного саме для застосування в вузлах гальмівної системи.

А тепер - несподіванка: в більшості випадків неправильно надходять і ті, і інші! Так, направляючі пальці супортів дійсно необхідно змащувати, але аж ніяк не тим, що зазвичай вважають підходящої мастилом, навіть якщо її так позиціонують в автомагазині.

Виробники автомобілів випускають мастила для напрямних під власними брендами.

На жаль, в переважній більшості випадків в автомагазинах (як онлайн, так і офлайн) зазвичай запропонують «не те» - тобто, протівоськріпниє мастило, яку в напрямних застосовувати просто не можна!

Справа в тому, що мідні і керамічні протівоськріпниє пасти призначені для нанесення на тильну сторону колодок і відповідні елементи гальмівних супортів, але для «направляек» вони не годяться з кількох причин. По-перше, після змащення солідолом, литолом, «графіткой» та іншими мастилами на основі мінеральних масел гумові пильовики пальців практично завжди розбухають, перестають триматися на пальцях і, по суті, просто перестають виконувати свою функцію.

Преимущества проката авто

Чим Утеплити Мансардну Дах

Чим Краще Утеплити Стелю