Чарівні росіянки

Думаєте, чому наших, російських жінок вважають найкрасивішими? Зовсім не тому, що ми, росіянки, російські (називайте як завгодно), насправді такі чарівні або ще чимось зовні відрізняємося від жінок, що живуть в інших країнах. Ми просто налаштовані на постійну боротьбу за чоловіка. Причому саме ту боротьбу, де головною зброєю буде не автомат Калашникова, а спущена бретелька, яскравий макіяж і суперсексуальна одяг. У той час, як американці чи який-небудь європейці і в голову не прийде носити панчохи - вони ж шкідливі для здоров'я! - і запаморочливі шпильки в режимі 24/7, щоб бути завжди у всеозброєнні.

Международный сайт поможет femmes russes найти свою половинку для долгосрочных отношений и создании семьи, помощь в организации встречи, консультация, сопровождение на всех этапах знакомства на самых выгодных условиях.

Просто різна ступінь свободи, різні гендерні ролі. Добре це чи погано - вирішувати кожній для себе, але ми живемо в Росії, де чоловіки остаточно зіпсовані навколишнього їх жіночою красою. До речі, буде справедливим зазначити, що чоловік - це: Чи не милицю для підпирання власного его. Чи не спосіб і не засіб для вирішення всіляких проблем і особистісних криз. Чи не ідол і не предмет поклоніння. Чи не золота медаль, якою треба хвалитися перед оточуючими. Адже зараз нам не треба орати землю і тягати важкі, ми живемо в цивілізованому світі, де є сантехнік і інший ремонтник за викликом, тому наявність або відсутність чоловіка у вашому житті зовсім нічого не змінює. Просто потрібно розслабитися і носити ці ненависні стрінги тільки тоді, коли захочеться, а не завжди, тому що ми повинні бути красивими. Інакше наших чоловіків не перевиховаєш.

А нашим чоловікам теж варто змінити ставлення до жінок, як мені здається, і більше займатися собою. Адже є щось справедливе в тому, що російських чоловіків вважають самими непривабливими серед європейців. Адже не може ж бути такого, щоб наші жінки були найкрасивішими, а їхні сини - ні? Ви про це ніколи не думали?

Краса російських жінок відома в усьому світі. Образи росіянок так само різноманітні, як і національний колорит нашої великої країни. І відмінності ці не тільки в зовнішності, але і в характері, на формування якого вплинули уклад життя, релігія і культура.

Покрівельні Плівки

Инженерная доска

Черепица Браас

Інтернет шопінг

​Кухонні витяжки