Зубні імплантати

Зубні імплантати, які найкраще підходять для справжніх зубів, призначені для того, щоб виглядати, відчувати і функціонувати, як ваші природні зуби, щоб ви могли бути впевнені в своїй усмішці. І зубні імплантати можуть фактично забезпечити кращу довгострокову цінність, ніж звичайні варіанти заміни зубів. К Вашим услугам профессиональная и качественная имплантация зубов челюсти по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

П'ять причин, чому зубні імплантати так популярні:

1. Природний вид і зручна посадка.

Зубні імплантати призначені для того, щоб виглядати, відчувати і функціонувати як ваші природні зуби. Крім того, імплантати дають пацієнтам впевненість в тому, що вони можуть посміхатися, є і брати участь в соціальних заходах, не турбуючись про те, як вони виглядають або випадуть їх зубні протези.

2. Тривалий і надійний.

При належному догляді і обслуговуванні імплантати служать стільки ж, скільки і звичайні реставрації на зубах, з передбачуваними результатами.

3. Високий рівень успіху.

Добре сплановані і доглянуті зубні імплантати зазвичай пропонують «виживання», яку можна порівняти або краще, ніж інші варіанти заміни зубів. І паралельно з удосконаленням технологій і методів імплантації, їх успіх повинен зростати. Люди з хорошим здоров'ям мають найкращі шанси на успішну імплантацію.

4. Покращена здатність є і жувати.

Зубні імплантати закріплені у вашій щелепної кістки, як природні зуби. Згодом вони допоможуть зберегти кістку щелепи і значно зменшити її резорбцію. Заміна відсутніх зубів імплантатами дозволить вам краще пережовувати їжу і говорити чіткіше.

5. Поліпшені риси обличчя і кістки.

Зубні імплантати зберігають природну зубну тканину, уникаючи необхідності вирубувати сусідні зуби для звичайної мостової конструкції. Вони також збережуть кістки і значно зменшать резорбцію кістки і її погіршення, що призведе до втрати висоти щелепної кістки. Зубні імплантати також допомагають відновити структуру вашої щелепної кістки, оскільки вони зменшують навантаження на решту оральні структури / зуби і зберігають природну зубну тканину, а також зменшують резорбцію і руйнування кістки, що призводить до втрати висоти щелепної кістки.

Через всіх цих переваг зубні імплантати забезпечують чудову довгострокову цінність і можуть бути величезним внеском в довгострокове здоров'я порожнини рота.

Курс пропионата

Кулі з граніту

Гранітні лампади

Моделі пальто