​Зимові шини для безпечної їзди

Зимові шини створені для експлуатації при низькому рівні температур. Гума для літнього сезону в таких умовах швидко твердне і втрачає еластичність, що призводить до зниження рівня зчеплення з дорожнім покриттям. Тому для безпечної їзди в зимовий час необхідно своєчасно подбати про «перевзування» автомобіля. Склад компаунда і протекторний малюнок. Зимние шины Nokian высокого качества и надежности Вы можете заказать и купить по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Автошини виробляються з особливою гумової суміші, яка зберігає еластичність і не розтріскується в морози. Малюнок протектора відрізняється великою глибиною і рельєфністю для впевненого пересування по засніжених і зледенілих трасах.

Розрізняють декілька основних типів протектора:

Симетричний. Універсальний і найпоширеніший варіант гуми в бюджетному і середньому ціновому сегменті. Її недоліком є висока гучність при їзді в міській межі.

Асиметричний. Використовується при виробництві більш дорогих моделей з низьким рівнем шуму.

Спрямований. Сприяє швидкому відводу води з контактного плями шини. Маркується стрілкою для правильної установки.

Шипована гума і «липучки»

Взимку величезне значення має рівень зчеплення із слизькою дорогою. На битій сніговому покритті і льоду найкраще показують себе шиповані покришки. Вони зменшують час розгону і забезпечують комфортність пересування. Випускаються також спеціальні моделі, оснащені технологічними отворами для додаткової установки шипів. Коли міняти літню гуму на зимову. Перше і головне питання, яке хвилює автолюбителів - це терміни зміни автомобільних шин. Питання просте, і на нього давно дана відповідь у вигляді цифри - 7. Саме 7 градусів Цельсія повинна бути середньодобова температура, коли настає пора зміни автомобільних шин. Це обумовлено тим, що споживчі якості літньої гуми втрачають свої властивості на цьому етапі погодних умов: вона дубєєт на холоді з усіма відповідними наслідками у вигляді збільшення гальмівного шляху, занесення на поворотах, втрати керованості і т.д. Заощадити і купити всесезонку? Питання не пусте і виникає так само часто, як і перший. Всесезонна гума - це якийсь усереднений варіант між зимової та літньої. Непогано підходить для місцевостей з помірним кліматом, де зима не холодна, а літо не спекотне. Деякі російські автолюбителі вважають, що можна добре заощадити, купивши всесезонну гуму для свого автомобіля.

​Кредит онлайн: переваги

​Дизайн для салону краси

​Фундамент для кирпичного дома