Застосування скла

Висококваліфіковані фахівці працюють на сучасному обладнанні і готові виконати замовлення будь-якого обсягу та складності в найкоротші терміни з дотриманням високих стандартів якості.

Використовуються тільки якісні матеріали перевірених виробників. Що використовується у виробництві дзеркальне полотно ідеально підходить для використання в житлових, офісних приміщеннях і громадських місцях, в ванних і туалетних кімнатах, при виробництві меблів (наприклад, шафи-купе). Випускає скло підходить для застосування як в інтер'єрі завдяки своїй екологічності (для перегородок, сходів і підлог, стінових панелей і плитки, дверей), так і для експлуатації в умовах агресивних середовищ з інтенсивним фізичним, хімічним, температурним впливом, наприклад, для вуличного скління фасадів і зовнішніх вітрин. Вы можете заказать изделия и конструкции из стекла сдесь для реализации архитектурно-дизайнерского решения любой сложности по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Однією з спеціалізацій скляної фабрики є реалізація архітектурних та інтер'єрних рішень при ремонті і будівництві об'єктів різного призначення, таких як бізнес-центри, торгові центри, кафе і ресторани, клуби, готелі, приватна заміська і міська нерухомість. Фахівці нашої компанії можуть виконати установку скляних виробів, здійснити монтаж скляних конструкцій і систем будь-якої складності. Можна запропонувати повний цикл від розробки проекту до монтажу та здачі об'єкта «під ключ». Перегородки з металопластику - це практичний і недорогий спосіб зонувати приміщення без погоджень і реєстрації перепланування. Конструкції використовуються при облаштуванні житлових і нежитлових просторів, ставши необхідністю для офісів, адміністративних приміщень в торгових центрах, адміністративних будівлях, школах.

Основою перегородок з металопластику служать алюмінієві профілі з пластикової прошарком з поліетилену. На поверхню профілю наноситься спеціальне полімерне покриття потрібного кольору.

Можливо виготовлення конструкцій різних форм: аркових, круглих, прямокутних, вигнутих. При необхідності перегородку можна зробити світлопрозорої, глухий і навіть комбінованої.

6 аргументів на користь перегородок з металопластику

виняткова зносостійкість

Покращена звукоізоляція

Легкий догляд за конструкцією

Надійний захист від агресивних впливів навколишнього середовища

Поділ простору на окремі робочі зони без погоджень і документів

Застосування різних видів декорування: фотодрук, гравірування, піскоструминна обробка, фьюзинг, тонування.

Листы Профнастила

Застосування скла

Мансарда з Чердака

Кассовый аппарат

Инженерная доска