Засклення балконів і лоджій

Основний напрямок діяльності компанії - засклення балконів і лоджій. За роки роботи нашими фахівцями накопичений значний досвід по холодному і теплому склінню індивідуальних конструкцій дачних будинків, балконів і лоджій за методикою розробників, які є нашими діловими партнерами.

Замовлення на заміну холодного скління лоджії і балкона на тепле можна оформити на сайті фірми. Щоб розрахувати вартість, необхідно звернутися до менеджера по телефону, вказаному тут же.

Вы можете заказать услугу остекление балконов балконов от лучшей компании с многолетним опытом работы мастеров и замерщиков, мы гарантируем качество работ и соблюдение сроков, только выгодная и доступная цена.

Тепле алюмінієве скління балконів і лоджій виробляють багато організацій, але тільки наша компанія знаходиться серед числа тих, хто використовує для цього унікальну систему. Переваги скління по даній системі полягають в наступному:

не потрібно міняти несучу конструкцію;

встановлюваний для тепла профіль кріпиться незалежно від встановленого раннє каркаса, що дозволяє зняти з нього навантаження;

не утворюється конденсат.

При утепленні лоджії для створення нового приміщення потрібно засклити балкон теплим склінням. Для це краще звертатися до професіоналів, які накопичили досвід в подібних справах і відпрацьовані різні нюанси, що дозволяють виконати якісну роботу.

Вартість теплого скління балкона і лоджії залежить від:

виду матеріалу,

складності роботи,

площі засклення.

Для того, щоб повністю утеплити балкон, потрібно визначитися, з якою метою він буде використаний. Якщо його треба утеплювати тільки для того, щоб з вулиці не потрапляли пил і сміття - досить встановити профілі з вставленим склом. Сьогодні це один з найпоширеніших способів оформлення балкона, вартість якого досить низька і доступна всім бажаючим.

Заміна скління балкона і лоджії на тепле - послуга досить поширена, що пояснює значне зростання пропозицій на її виконання, але тільки в нашій компанії зможуть це зробити якісно і швидко.

Використання в склінні балконів алюмінієвого профілю має ряд переваг:

ціна теплого скління лоджій і балконів алюмінієвим профілем доступна і вигідна;

відсутня корозія;

його невелика вага при установці не потребують додаткового зміцнення конструкції;

надійно захистить приміщення від сторонніх звуків і забруднень;

вікна виглядають привабливо.

Скління балкона теплими вікнами має багато плюсів, але, перш ніж починати роботи, необхідно перевірити, чи витримає балконна плита значне навантаження.

Фото мансардних Будинків

Оформленням китайських віз

Двуспальные кожаные кровати