Як заробити на депозитах

Як заробити на депозитах

Безпрограшні стратегії для досвідченого вкладника

Заробіток на депозиті - величина передбачувана. Це гранично проста послуга. Банк обіцяє винагороду за те, що ви даєте йому в борг свої гроші. Ставка винагороди, яку банк запропонував, зберігається на весь термін дії договору. Чи можна заробити більше? Можна, можливо! Кращі вигідні депозити в процентах як запорука успішного інвестування.

Як заробляти на депозитах

«Стовпчики»

«У мене в банку ... стоять« стовпчики »до кінця року», - нерідко пишуть користувачі форуму «Фінанси.ua». Що за стовпчики і навіщо їх ставити в банках? Так на форумном жаргоні називають депозити з можливістю поповнення. Досвідчені вкладники шукають депозити з високою процентною ставкою, «стовп» їх невеликою сумою вкладу і поповнюють, коли з'являються вільні гроші. Тобто замість того, щоб відкривати один великий, вони відкривають кілька невеликих депозитів на різні терміни. Коли один закінчується, гроші додають до наступного «стовпчика». Навіщо так складно? Щоб зафіксувати високу ставку, яка останнім часом постійно знижується. «Стовпчики» можна відкривати в одному банку, можна в декількох.

Стратегія цікава, але останнім часом працює зі скрипом. Якщо раніше банки були готові на все, аби залучити побільше депозитів, то зараз знайти зручний «стовпчик» - та ще задача. Ставки по депозитах з поповненням нижче, ніж по «недоторканним». Навіть якщо банк дозволяє поповнювати вклад з високою ставкою, то він обмежує суму поповнення. Приватбанк дозволяє поповнювати найприбутковіші термінові вклади не більше, ніж на 50 000 гривень в місяць. Найвигідніші вклади українських банків поповнювати не можна зовсім.

«Лояльність»

Банки цінують довіру клієнтів. Від терміну і суми вкладу залежать привілеї, які ви отримаєте від банку. Чим вищою є сума внеску, тим привабливіше стає пропозиція банку. Підвищена процентна ставка, преміальна платіжна карта, персональне обслуговування. Чим більше термін вкладу, тим вище процентна ставка. А при продовженні договору більшість банків підвищить ставку ще. Ненабагато, але навіть 0,1-0,5% на сьогоднішньому ринку - непогано.

Ще один плюс стратегії «лояльність» - у постійного вкладника є непогана грунт для переговорів про пільгові умови банківських послуг. Постійний клієнт банку, більш привабливі умови обслуговування карти, йому дадуть кредит. Новому клієнтові доведеться або платити більше, або доводити свою платоспроможність. Про які привілеї мова? «Альфа" не бере плату за обслуговування «платинового» пакета Black з тих, хто тримає в банку понад 250 000 гривень. Приватбанк і «Аваль» безкоштовно випустить карту Platinum тим, хто тримає на терміновому депозиті більше 1 млн гривень.

Як зробити взуття

Чим Утеплити Мансардну Дах

Як Утеплити Дах Мансарди

Укладка Гибкой Черепицы