Як вибрати хостинг для свого сайту

Як вибрати хостинг для свого сайту?

Як відомо, для будь-якого сайту, зробленого для людей, будь він комерційний або інформаційний, слід відповідально поставитися до вибору хостингу. Перш за все не слід економити на цьому, так як неякісний хостинг здатний істотно ускладнити просування сайту. Нижче ми перерахуємо основні вимоги до хостинговим компаніям і їх роль в просуванні сайту.

  • Вы можете купить надежный и стабильный web hosting для своего сайта у проверенного провайдера c круглосуточной поддержкой по самой выгодной и адекватной цене.

Безкоштовний хостинг

Насамперед потрібно розуміти, що даний вид послуг підійде лише для некомерційних сайтів (особиста сторінка, аматорська фотогалерея, а також з метою ознайомлення створення web-сторінок). З істотних недоліків можна назвати: недостатня швидкість завантаження сторінок, відсутність технічної підтримки, часті перебої в роботі. Все це змушує пошукові системи ставитися до сайту з недовірою, адже серйозні сайти за визначенням не можуть перебувати на неякісному хостингу.

У другій половині статті будуть перераховані ключові моменти роботи хостингу, що впливають на просування сайту в пошукових системах.

1. Географічне розташування серверів

Якщо ваш сайт має регіональну аудиторію, то при виборі платних хостингових компаній слід насамперед подбати не тільки про співвідношення ціни і якості, а й про фізичне розташування сервера. Web-сервер повинен розташовуватися в потрібному регіоні і мати відповідний IP-адресу. Таким чином пошукові системи визначають місце розташування вашого сайту, що додає релевантності за запитами для жителів регіону. Для сайтів, які не мають регіональної прив'язки, це правило можна проігнорувати.

2. Продуктивність

Не менш важливим моментом є швидкість роботи хостингу. Зокрема це стосується швидкості завантаження сторінок на сайті. Легко здогадатися, що при довгих загрузках сторінок відвідувач сайту буде відчувати дискомфорт і швидше за все достроково покине його. А це говорить про ознаки неякісного сайту. Цей факт буде обов'язково відомий пошуковій системі і незабаром на сайт будуть накладені штрафні санкції. При активних seo-заходах це неприпустимо!

3. Технічна підтримка

На платному хостингу, як правило, вона обов'язково присутній. При виникненні будь-яких проблем, пов'язаних з роботою сервера, можна завжди відписати в техпідтримку і отримати необхідну оперативну консультацію. Чим швидше проблема буде вирішена, тим менше ймовірності, що пошукова система помітить перебої в роботі вашого веб-сайту.

Жорсткі вимоги до сайтів з боку хостингу є додатковим бонусом для його розкрутки. На якісному хостингу не допускається розташовувати сайти заборонених тематик: адалт, спам-сайти і т.д. А це означає, що до IP-адресою вашого сервера у пошукових серверів не буде претензій.

Як вибрати найкращого адвоката

Як вибрати генератор для дачі

Як вибрати римські штори в квартиру