Як правильно вибрати вітаміни і добавки

Як правильно вибрати вітаміни і добавки.

Їжа - кращий спосіб отримати всі необхідні поживні речовини. Але якщо ви думаєте, що ваша дієта може не відповідати меті, добавки можуть допомогти. Вы можете заказать и купить диетические добавки для похудения на blockg20.org по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Не впевнені, що ви на дорозі або не вистачає вітамінів або мінералів? Ваш лікар або дієтолог може допомогти вам дізнатися. У деяких випадках вони можуть здати вам аналіз крові, щоб перевірити рівень вітаміну D. Але їм, ймовірно, просто потрібно почути про ваші типових переваги в їжі. Щоб допомогти, запишіть, що ви їсте і п'єте протягом декількох днів.

Крок 1: Дізнайтеся, що вам потрібно

Ваші потреби в харчуванні залежать від:

Ваш вік

Типи продуктів, які ви їсте

Будь-які медичні умови у вас є

Які проблеми зі здоров'ям ви можете отримати

Наприклад, якщо ви схильні до ризику остеопорозу, ваш лікар може порекомендувати вам кальцій і вітамін D. Або, якщо ви вагітні, важливо, щоб ви брали фолієву кислоту, яка допомагає запобігти певні типи вроджених дефектів. Або, якщо ви працюєте над поліпшенням здоров'я серця, ваш план може включати омега-3.

Крок 2: Магазин Smart

Використовуйте ці поради, щоб допомогти вам правильно вибирати добавки.

Зробіть свою домашню роботу: подивіться, що робить кожна добавка, її ризики та переваги. «Багато людей просто беруть речі з полиці, тому що чули про це по телевізору або тому, що люди про це говорять», - говорить Джим Уайт, зареєстрований дієтолог і представник Академії харчування та дієтології. Якщо сумніваєтеся, запитаєте свого доктора. Якщо щось звучить занадто добре, щоб бути правдою ...

Перевірте друк схвалення: компанії є незалежними організаціями, які проводять тести, щоб визначити, чи знаходяться інгредієнти на етикетці в контейнері і чи відповідає продукт їх стандартам. Але вони не перевіряють, чи робить добавка певний ефект на здоров'я або безпечна.

Переконайтеся, що ви отримаєте відповіді на ці 4 питання:

Які переваги?

Чи є у цього будь-які ризики?

Скільки з цього мені взяти?

Як довго я повинен це приймати?

Как правильно выбрать ремешок для часов

Как правильно выбрать аренду авто

Как правильно выбрать план дома

Як правильно вибрати мінеральне добриво