Вибухозахищені світильники

Вибухозахищені світильники

Надійність і довговічність, мінімальну кількість споживання електроенергії, екологічна безпека для навколишнього середовища і користувачів. Всі ці переваги притаманні новому продукту на ринку світлодіодної продукції - вибухозахищеним світильників. Встановлюючи їх на заміну відомих всім лампам розжарювання, люмінесцентних ламп та інших джерел світла, можна з повною впевненістю стверджувати, що такі світильники ефективніше в десятки разів. Взрывозащищенные светильники от производителя Вы можете выбрать и купить по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Вибухозахищені світлодіодні світильники можуть застосовуватися будь-де, як в побутових цілях, так і в виробничих.

З огляду на їх невисоку потужність (від 50 до 130Вт) і ефективність світлового потоку, даний світильник є одним з кращих джерел світла на сьогоднішній день. До того ж, з огляду на високий ступінь захисту (IP65) і міцний алюмінієвий корпус, встановлюватися вони можуть у вибухонебезпечних приміщеннях і в зонах з підвищеною температурою. Як приклад, це можуть бути виробничі об'єкти, робочі цеху та інші об'єкти. Зараз ми раді запропонувати Вам світильник із захистом від вибуху зі спеціальним маркуванням Ex. Вони повністю відповідають всім стандартам, при цьому допускається їх експлуатація в важких умовах - на об'єктах з високою температурою, підвищеним вмістом горючих речовин, а також газу і пилу.

Де встановлюють вибухобезпечні світильники?

На об'єктах текстильної, деревообробної промисловості.

Послуги сталеливарного виробництва.

Рудники, шахти.

Підприємства, де ведеться переробка, видобуток газу, нафти.

Електростанції теплового, атомного типу.

Автозаправні станції.

Хімічна промисловість.

Об'єкти, де здійснюються підривні роботи.

Якщо Ви хочете забезпечити ефективність роботи, надійність і безпеку на Вашому об'єкті зі складними умовами, Вам точно слід замовити у нас дані led прилади. LED-світильники із захистом від вибухів все частіше починають використовувати на об'єктах зі складними умовами роботи. Це пов'язано з надійністю даного світлодіодного освітлення. При цьому спостерігається і значна економія електроенергії: до 70%, якщо порівнювати роботу світлодіодних моделей з люмінесцентними або газорозрядними лампами.

Ремонт холодильника

Сучасні LED світильники

​Самі незвичайні світильники.

Неполадки в холодильнике