Важливість репутації надійного забудовника

Велике портфоліо успішних проектів і репутація надійного забудовника - найкращі рекомендації для будь-якої компанії. Не потрібно гнатися за дешевизною, навпаки, занадто низькі ціни повинні насторожити потенційного пайовика. У занадто принадну пропозицію може критися підступ, за який доведеться дорого заплатити. Розумна ціна від відомої компанії, не один рік працює на ринку нерухомості, є досить твердою гарантією збереження коштів.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на http://vidradnyi.com.ua/ru/apartments/ быстро и легко и наслаждаться отличным архитектурным решением и уютом по самой выгодной и доступной цене.

Через побоювання (цілком обґрунтованих) частина пайовиків воліє укладати договори із забудовником на більш пізніх етапах будівництва, коли контури майбутньої будівлі цілком помітні, і можна особисто спостерігати за процесом будівництва. Коли пройдені найскладніші і дорогі етапи, ймовірність того, що будівництво завмре, стає менше, але її ніколи не можна виключати повністю, поки будинок не здано в експлуатацію.

У зоні ризику знаходяться навіть проекти, готові на 95%.

Правда, висока ступінь готовності підвищує ймовірність того, що пайовикам за рішенням суду дозволять доручити добудову будинку іншій девелоперу. Їм все одно доведеться доплачувати для того, щоб завершити будівництво, але суми будуть порівняно невеликі, а шанс, що будинок все-таки буде зданий, досить високий.

Якщо ж будівництво зупиниться на ранніх етапах, це робить перспективи проекту вельми туманними. Крім того, державні інстанції можуть не видати дозвіл на введення в експлуатацію вже готового будинку через наявні недоробок і порушень.

Ще одна небезпека підстерігає покупців, які фіксують угоду за допомогою договору попередньої купівлі-продажу. Його укладають у випадках, коли проект вже добудований і схвалений відповідними органами, але забудовник ще не отримав на нього свідоцтво про власність. Попередні договори не потрібно реєструвати в державних органах, що відкриває лазівку для махінацій. Нею можуть скористатися шахраї, щоб продати квартири кільком покупцям одночасно, і покупці повинні знати, на що вони йдуть, погоджуючись підписати такий договір. На подвійні продажу припадає левова частка всіх шахрайських схем з квартирами на первинному ринку.

Як бачимо, квартиру можна купити на різних етапах зведення будинку, все залежить від того, чого хоче потенційний пайовик - ризикнути і купити квартиру за мінімальну вартість або заплатити більше, але спати спокійно, знаючи, що не сьогодні-завтра отримає жадану житлоплощу. Поєднати низьку ціну з високим ступенем готовності вдома не вийде - доведеться вибирати щось одне або шукати золоту середину.

Важность запуска интернет-магазина

Установчі документи забудовника

Ремонт покрівлі даху садового будинку

Якість обробки від забудовника

Репутация надежного застройщика