Ваша причина для масажу

Як вибрати правильний тип масажу?

Не всі види масажу створені однаково. І, в залежності від причини, по якій ви хочете масаж, є кілька методів лікування, які краще, ніж інші, для вас. Як тільки ви дізнаєтеся, що шукаєте від масажу, легко вибрати тип. Боди массаж в Киеве доступен по вгыодной и привлекательной цене, без накруток и переплат.

Ваша причина для масажу:

1. Зцілення

Якщо ви страждаєте від незначних захворювань, таких як грип або головні болі, рефлексологія може допомогти. Методи рефлексології фокусуються на массировании різних «точок рефлексології» на підошвах ваших ніг, які відповідають різним органам вашого тіла. Щоб по-справжньому отримати вигоду з рефлексології, вам потрібно регулярно її проводити.

2. М'язова напруга

Глибока масажна терапія може допомогти, якщо у вас хронічне м'язове напруження. Це схоже на шведський масаж, але більш сильний тиск може ослабити м'язову напругу. Терапевти глибокого масажу тканин фокусуються на сухожиллях, захисному шарі м'язів і найглибших шарах м'язової тканини.

Дослідження показали, що навіть один сеанс глибокого масажу тканин може викликати зниження артеріального тиску. Він також може викликати викид окситоцину і серотоніну, створюючи гарний настрій.

Інший хорошою терапією для зняття напруги є краніосакральна терапія. Він фокусується на черепі і обличчі людини, а також на хребті і тазі. На відміну від глибокого тканинного масажу, при краніосакральної терапії використовуються легкі дотики.

3. Релаксація

Шведський масаж і масаж гарячими каменями - це відмінні способи розслабитися і зняти щоденний стрес.

4. Полегшення болю

Якщо ви шукаєте полегшення болю або допомога при травмах, є тип масажу, який підходить саме вам - але не розраховуйте просто побалувати себе побалувати себе, цей масаж серйозний!

Для м'язового болю терапевтичний масаж призначений спеціально для усунення болю від напруги, багаторазового використання або перевтоми м'язів і навіть болю в суглобах. Міофасциальний випуск або спортивний масаж також можуть бути саме тим, що вам потрібно. Миофасциальное виділення фокусується на фасції або тканинах, які оточують ваші м'язи, органи, тканини і т. Д. Якщо ваша фасція напружена, це може викликати біль в областях, прикріплених до неї. У спортивному масажі використовується безліч активних технік (іншими словами, під час масажу ви повинні виконувати якусь роботу самостійно), спеціально призначених для спортивних травм.

Що таке еротичний масаж

Набор мышечной массы

Утеплювач для Стелі

Инженерная доска