Візовий прорив в ЄС

ПЕРЕВАГИ ВІЗИ: Україна обганяє Росію в глобальному паспортному рейтингу 2018 року

Візовий прорив в ЄС допомагає Україні піднятися з 58-го на 44-е місце в щорічному глобальному огляді Індексу обмежень на в'їзд в світі за свободою подорожей. Безвізовий прорив ЄС в Україні у 2017 році дозволив країні піднятися з п'ятдесят восьмій позиції на сорок четверту в щорічному глобальному огляді свободи пересування. Цей прогрес робить Україну країною номер один серед країн СНД, на чотири місця вище Росії. Подать заявку на е-Визу в Украину Вы можете в удобное для Вас время по вгыодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Україна забезпечила безвізовий режим у червні 2017 року рамках процесу євроінтеграції країни, що дозволило українським власникам паспортів подорожувати до країн Шенгенської зони ЄС на термін до 90 днів без будь-яких попередніх візових вимог. Надання безвізового режиму в ЄС було широко піднятою на Україні як один з найбільших успіхів євроатлантичного центру країни після Революції гідності 2014 року.

про опитуванні

Індекс візових обмежень Henley & Partners - це глобальний рейтинг країн з питань свободи подорожей, якою користуються їх громадяни. Протягом більше десяти років в рейтингу аналізувалися глобальні правила видачі віз, щоб представити індекс, в якому кожна країна і територія світу ранжуються за кількістю країн, в які їх громадяни можуть їздити без візи.

Покажчик складається у співпраці з Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (ІАТА), яка веде найбільшу в світі базу даних туристичної інформації та публікується щорічно. Голосування в Європейському парламенті щодо безвізового режиму для України, де абсолютна більшість з 521 голосом відповіла «так», робить українцям можливість безвізового в'їзду в Шенгенську зону. Питання, однак, все ще повинен отримати певний схвалення, технічні рішення, але безвізовий режим, схоже, набере чинності в червні цього року. Звичайно, можуть бути проблеми на старті - в основному технічні. Але це «проблеми розвитку». Будемо сподіватися, що ситуація нормалізується Країни ранжуються за загальною кількістю інших країн, до яких вони можуть отримати доступ без візи.

Візовий прорив в ЄС

Зимовий Догляд

Алюминиевый уголок

Подделка денег

Межкомнатные двери