Стяжка підлоги є основою для обробки підлоги

Стяжка підлоги складається з цементних матеріалів і піску, змішаних на основі відповідного складу суміші, і застосовується для забезпечення рівної поверхні для обробки підлоги, яка наноситься на поверхню стяжки підлоги. Выбирайте и заказывай машинную стяжку у профи по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Отже, стяжка підлоги є основою для обробки підлоги і сильно впливає на якість обробки підлоги. У цій статті будуть розглянуті різні аспекти стяжки підлоги.

Матеріали для стяжки підлоги

Для влаштування стяжки підлоги використовуються наступні матеріали:

цемент

Чистий і гострий пісок

вода

І іноді додаються добавки для отримання певних властивостей. Для посилення стяжки, ймовірно, будуть додані полімерні матеріали або металева сітка або скло.

Вищезазначені компоненти належним чином змішані залежно від пропорцій приготованого матеріалу. Якщо товщина стяжки підлоги не перевищує 40 мм, то рекомендована суміш: 1 портландцемент: 3 піску або 1 портландцемент: 4,5 піску.

Однак слід розглянути варіант 1 цемент: 1,5 дрібного піску: 3 грубого заповнювача (максимальний розмір заповнювача 10 мм), якщо товщина стяжки підлоги перевищує 40 мм.

Слід знати, що усадка при висиханні зменшується в міру зменшення співвідношення цементу до піску.

Слід вказати відповідне кількість води для забезпечення необхідної легкоукладальності, оскільки надмірна кількість води знизить міцність стяжки підлоги, а недостатня кількість води призведе до поганого ущільнення.

Яким вимогам повинна відповідати стяжка підлоги?

Стяжка підлоги повинна мати відповідну товщину, що залежить від типу стяжки і частоти застосування.

Для монолітного будівництва. В цьому випадку стяжка підлоги буде укладатися не більше ніж через 3 години після укладання бетону. Це гарантує задовільну зв'язок між стяжкою підлоги і покладеним під нею бетоном.

40 Для стяжки підлоги на затверділому бетоні. Бетон слід розрізати відповідними способами, потім очистити, змочити і, нарешті, укладати стяжку. Це не тільки забезпечить хороше зчеплення, а й уповільнить висихання стяжки і запобіжить утворенню тріщин.

50 Для стяжки підлоги на водонепроникною гідроізоляційної мембрани. У цьому випадку зв'язок між стяжкою і шаром під нею не буде, і, отже, усадка НЕ буде стримуватися.

65 Для стяжки, яка встановлюється на стискається шар з звуко- або теплоізоляційного матеріалу. Це рекомендується тільки для домашнього застосування, в іншому випадку слід збільшити товщину стяжки. При меншій товщині можуть розвинутися тріщини.

Что вам нужно знать перед покупкой часов

Садово-дачний будинок під ключ

​Тяговая заклепка- крепежное изделие

Як правильно вибрати мінеральне добриво