Історія створення суші та ролів

Хідеказу Тодзё приїхав до Ванкувера з Осаки, Японія, в 1971 році. Молодий, амбітний і класично навчений мистецтву суші, він ідеально підходив Сігеру Хіра, який шукав молодого шеф-кухаря для роботи. Хірай запропонував Тодзё дворічний контракт в його маленькому суші-ресторані Maneki в Ванкувері, в Japantown. У той час у Ванкувері було не так багато японських ресторанів, а ще менше, де подають сиру рибу. Вы можете заказать и купить  суши роллы пермь по самой вгыодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Японські відвідувачі марили з приводу суші Тодзё. Місцеві канадці, з іншого боку, вважали за краще тільки приготовані страви.

«Я спостерігав, як вони їли салат з шпинату, темпуру і курку терияки дуже, дуже швидко», - розповідає мені Тодзё за гарячим чаєм в своєму нинішньому ресторані Tojo's. «Але суші вони відмовилися, перш ніж спробувати. Вони не їли сирих крабів і тунця ... сирими вони не їли »З огляду на популярність і повсюдне поширення суші сьогодні, важко уявити час, коли ми не їли сиру рибу, але так було в 1970-х роках в Північній Америці. Для Тодзё, навчений кухар суші, спостерігаючи за тим, як його клієнти день у день відмовляються від свого пікету, мотивував його зробити суші краще.

Але спочатку йому потрібно було з'ясувати, чому вони не хотіли спробувати це в першу чергу.

Зрештою, Тодзё переїхав за межі звичного району Джапантауна і став шеф-кухарем в новому місці, джин, на Західному Бродвеї з високою відвідуваністю. Він зав'язав стосунки з одним зі своїх завсідників, молодий стюардесою на ім'я Мами Ямагучі, в нині неіснуючої авіакомпанії CPA. На відміну від більшості місцевих канадців, які прийшли поїсти в ресторан Тодзё, Мамі сама була японкою; вона говорила на декількох мовах і не соромилася покуштувати суші Тодзё, що швидко привело її в Тодзё. В якомусь сенсі вона стала його культурним перекладачем, який в той час проводив його по популярним французьким ресторанам, таким як Вільям Телль, де Тодзё зауважив, що канадці насправді насолоджувалися морепродуктами, особливо місцевим крабом дунгенесс - коли його кип'ятили.

Історія становлення дачних домів

Выбор настенного трафарета

Преимущества онлайн-ставок

Фото мансардних Будинків

Естетична стоматологія