​Скиммери для очищення

Скиммери - обладнання, необхідне для очищення огороджених водних ділянок і ліквідації розливів нафтопродуктів з поверхні води. Найбільш актуальні нефтесборщики для очищення огороджених акваторій, обмежених портових зон, бухт, невеликих гаваней та інших місць, де існує небезпека нафтового розливу. Нафтозбиральних обладнання комбінованого типу застосовується переважно для очищення поверхні води. К Вашему вниманию подробная информация о видах скиммеров нефтесборщиков для ликвидации аварийных разливов по выгодной и доступной цене, от производителя.

разливов нефти Вибір конструктивного виду скиммера прямо взаємопов'язаний з площами, на яких передбачено твір очисних робіт, погодними умовами, при яких буде здійснюватися очищення і збір нафти, а також типом і кількістю нафтопродуктів, що транспортуються.

Скіммер застосовується на суднах спеціального призначення, що транспортують нафтопродукти. За типом експлуатації, скімери бувають стаціонарними, буксируваними, переносними і самохідними.

Нафтозбиральники-скімери

Нефтесборщики-скіммер зі щіткою стрічкового типу відноситься до самого сучасного типу очисного обладнання води в нафтовидобувній і нафтопереробній промисловості. Його головною метою є швидка і своєчасна адсорбція нафти, нафтопродуктів і специфічних масел з поверхні води в робочій зоні.

Системи водозливної нафтозбірника

Система водозливної нафтозбірника складається з головної частини нафтозбірника з гвинтовим насосом з саморегульованим водозбором і 3 плавучими руками з нержавіючої сталі з підйомними гачками та поплавками. Устаткування поставляється з сертифікатами Держстандарту і Держнаглядохоронпраці.

Компанія пропонує придбати скіммер, в повній відповідності з технічними вимогами судна, що обслуговується. Наше технічне обладнання для збору нафти відрізняється наступними перевагами:

- міцний металевий корпус з легкого алюмінієвого сплаву;

- продуктивність охоплення очищати зони на 360 °;

- можливість роботи в важких погодних умовах і в несприятливих природних зонах;

- зносостійкі диски, що забезпечують довгострокову експлуатацію без необхідності заміни;

- електричний привід і гідромотор для кожного диска;

- висока продуктивність;

- стійкість обладнання в горизонтальному положенні за умов хвилювання.

За типом роботи, скімери класифікуються наступним чином:

- олеофільний - обладнані дисками, щітками або безперервними стрічками. Зібрані нафтопродукти з такого скиммера видаляються механічним шляхом. Відрізняються незначною продуктивністю, низькою чутливістю до сорту і виду нафти, можливістю експлуатації в затонах, на мілководді, в водосховищах з великою кількістю водоростей і твані.

- Граничні - нафтопродукти збираються за допомогою спеціального порога. Після завершення роботи, нафтопродукти автоматично відокремлюються від води. Порогові скімери відрізняються тривалою експлуатацією без виникнення несправностей.

- Циклонні - відрізняються швидкістю і ефективністю збору нафтопродуктів, ретельної складанням, передбаченої для роботи в аварійних і екстраординарних ситуаціях на воді.

- Вакуумні - забезпечені вакуумним насосом, що вбирає в себе поверхневий шар води і самостійно ефективно відокремлює її від нафтопродуктів. Вакуумні скімери найбільш прийнятні для потужних професійних судів, мають особливу конструкцію і забезпечені необхідним обладнанням для тривалої безперебійної роботи, що не вимагає додаткового технічного обслуговування.

Читання для дитини

Елементи кріплення

Номера для отдыха