Що з себе представляють гарячі тури

Можна довго планувати відпочинок, вибираючи країну, місто, готель, в якому ви зупинитеся. І якщо ви ще недосвідчений турист, такий підхід буде єдино правильним і забезпечить вам прекрасний відпочинок без непотрібних хвилювань. Якщо ж у вашому закордонному паспорті майже не залишилося чистих сторінок, і ви вже знаєте, що можна раптово зірватися в іншу країну, була б віза і слушна пропозиція, значить, ви вже не раз купували гарячі путівки.

  • Вы можете выбрать и заказать горящие туры от лучших туроператоров в Египет. Турцию или любую другую страну с реальными обзорами, фото, отзывами по самой выгодной и низкой цене.

Гарячі путівки: відпочинок не чекає!

Що з себе представляють гарячі тури і звідки вони беруться? Під цим терміном розуміється пропозицію туроператора, яке вигідно відрізняється за вартістю в ряду інших. Чому ж компанії пропонують мандрівникам можливість купити путівки за ціною в 1,5-2 рази дешевше, ніж зазвичай?

Стандартно це відбувається через неправильно розрахованого попиту. На початку сезону туроператор викуповує у готелів деяку кількість номерів і замовляє чартерний рейс. І якщо з якоїсь причини путівки на певну дату залишаються незатребуваними, оператор переводить їх у статус «горящих». Він може знизити вартість номера або зробити хорошу знижку на авіаквитки (або все разом), щоб реалізувати тури до дати заїздів. Таким чином в плюсі залишаються все - туроператор, який повернув собі витрати на викуп з невеликим прибутком зверху, курорт, який приймає гостей, чартер, яким не доводиться летіти напівпорожнім. І, звичайно, самі туристи, яким пощастило купити гарячий тур в давно облюбоване місце.

Як купити гарячу путівку

Головне правило будь-якого мандрівника, який вирішив відправитися відпочивати по гарячій путівці, - прийняти, що нічого спланувати не вийде. Можливо, на намічену дату не буде відповідного напряму. Або співпадуть дата і країна, але не влаштує готель. У будь-якому випадку, треба бути готовим до того, що відпустка ви можете провести зовсім не так, як передбачалося.

І друге правило, яким ні в якому разі не слід нехтувати, - купувати гарячі тури тільки у перевіреної фірми з хорошою репутацією і значним досвідом роботи. Наприклад, в нашій компанії ви зможете купити гарячі путівки з економією до 70% і гарантією того, що ваш відпочинок залишить тільки позитивні емоції.

У нас велика база турів, а значить, шанси організувати відпочинок недорого і з комфортом, досить великі! Також своїм клієнтам ми пропонуємо послугу «лист очікування». Якщо на момент звернення в базі немає путівок, які б відповідали вимогам клієнта, заявка вноситься в лист очікування. Як тільки з'явиться відповідна пропозиція, ми відразу зв'язуємося з вами.

Особенности выбора фурнитуры

Как правильно утеплить крышу

Переваги віртуальної азартної гри

Польза для здоровья от секс-игрушек