Сертифікована система

ЧОМУ ВИ ПОВИННІ РОЗГЛЯНУТИ сертифікованих систем УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ISO 9001?

З одного боку, ми бачимо, що організації часто змушені або відчувають себе зобов'язаними впроваджувати сертифіковану систему менеджменту якості ISO 9001. Все більше і більше клієнтів вимагають, щоб їхні постачальники працювали відповідно до стандарту ISO 9001. Сертификация ISO 9001 для контроля качества на Вашем предприятии доступна по выгодной и демократичной цене, без накруток и переплат. 

З іншого боку, ми бачимо, що все більше організацій з власної ініціативи встановлюють сертифіковану систему управління якістю ISO 9001. Ці організації хочуть стати більш професійними і зробити якість своїх продуктів і послуг ясним, вимірюваних і контрольованим, щоб відрізнятися від інших постачальників.

У будь-якому випадку, впровадження системи управління якістю ISO 9001 зазвичай дає організації більший порядок і структуру, що зазвичай сприяє підвищенню якості її продуктів і послуг. Як організація, ви завжди можете вибрати роботу відповідно до стандарту ISO 9001, але ви також можете вибрати сертифікацію незалежної стороною (наприклад, органом по сертифікації). На практиці ми бачимо вісім основних переваг у виборі сертифікованої системи управління якістю ISO 9001:

У вас є об'єктивний доказ того, що ваша організація надає великого значення якості і регулярно перевіряє його незалежна сторона. Це зобов'язання підвищує довіру до вашої організації.

Ви досягаєте вищої операційної ефективності. Організації, які вважають управління якістю невід'ємною частиною своєї бізнес-діяльності, зазвичай досягають більш високої операційної ефективності, ніж ті, які цього не роблять.

Сертифікована система управління якістю ISO 9001 підвищує якість ваших послуг і підвищує обізнаність вашого персоналу.

Сертифікована система управління якістю ISO 9001 забезпечує чіткі процеси і (комунікаційні) структури, завдання та обов'язки у всій організації. Це збільшує залученість вашого персоналу, що покращує робочу атмосферу і знижує навантаження на роботу.

Ви можете своєчасно виявляти і виявляти проблеми, а це значить, що ви можете швидко вжити заходів, щоб уникнути повторення подібних помилок в майбутньому.

Ви даєте зрозуміти своїм співробітникам, вашим партнерам, вашим клієнтам і навколишнього світу, що задоволеність клієнтів лежить в основі вашого бізнесу.

Сертифікована система управління якістю ISO 9001 дає вам позитивний імідж компанії, піднімаючи вас на рівень ваших конкурентів або, можливо, навіть на рівень вище.

Можливо, це також в ваших комерційних інтересах, оскільки все більше і більше клієнтів вимагають, щоб їхні постачальники працювали відповідно до сертифікованою системою управління якістю ISO 9001.

Сертифікована система

Пристрій кроквяної системи

Монтаж кроквяної системи

Висячі кроквяні системи

Черепица Монтеррей