​Сад в японському стилі: особливості ландшафтного дизайну

Сад в японському стилі

Основною особливістю саду в японському стилі і ландшафтного дизайну є алегоричність - вираз філософської ідеї, мудрості через виразні засоби архітектурного і декоративного характеру.

Дизайнерські проекти ландшафту в японському стилі - це велика відповідальність і, одночасно, ризик, адже японський стиль не терпить фальші. До того ж, якщо ідея оформити ділянку в японському стилі викликана бажанням здивувати, самовиразитися через оригінальне ландшафтне рішення, то важливо розуміти і бути готовим до того, що не кожен гість зрозуміє, «прочитає» мудрість, закладену в вашому японському саду.

Якісний ландшафтний дизайн Ви можете замовити на сайті http://ecobud.kiev.ua/ за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Ключові об'єкти, що становлять основу японського стилю ландшафтного дизайну - це вода, каміння, рослини, архітектурні об'єкти, «Цементовані» високим духовним змістом, закладеним в ідею японського саду. Найчастіше, задум японського саду формулюється як легенда, притча або східна мудрість вчителя-сенсея. А глядачі повинні розшифровувати зміст, укладений в особливому розташуванні і поєднанні об'єктів. Наприклад, найвідоміший японський сад каменів Реандзі несе в собі мудрість про те, що Японія ніколи і ніким не буде пізнана до кінця, за допомогою особливої прихильності каменів. Коли людина йде по галереї, то завжди бачить лише чотирнадцять валунів, хоча їх в саду п'ятнадцять. Але один камінь завжди нібито «ховається», як тільки зроблений крок по галереї. Наступний крок по галереї, і вже показується раніше невидимий камінь, зате зник інший камінь.

Символом японського саду можуть бути маленькі дерева - бонсаї, які, на жаль, не завжди витримують російські кліматичні умови, тому рекомендується висаджувати їх не в грунт, а розташовувати по саду в діжках. При необхідності або небезпеки заморозків діжки швидко можна занести в теплі приміщення. Звичайно ж, головне місце в японському стилі займає вишня сакура. На щастя, для любителів японського стилю, деякі види цього ніжного неплодоносних дерева районовані під російський клімат і добре переносять зимові холоди.

Особливе місце в японського стилі ландшафтного дизайну грають чайні сади, своєю назвою вказують на основне призначення і акценти в дизайнерському проекті.

Коли історично склалося особливе ставлення японців до чаю, то і дизайн чайних садів увібрав в себе це піднесене обожнювання. Чайний сад повинен готувати гостя до церемонії, налаштовуючи емоційно на щось чарівне, дивовижне, заспокійливу душу і тіло. У зв'язку з цим чайний сад повинен умиротворяти, відволікати від сумних думок. Тому і в кольоровій гамі, і в формах архітектурних об'єктів необхідна стриманість, м'якість, ніжність.

Японський стиль ландшафтного дизайну є знаком доброго смаку і особливого, мудрого ставлення до життя.

​Какой у вас текущий фон рабочего стола и почему

Класс конструкции и особенности строительных работ

​Сочетание красоты и удобства стеклянной мозаики

Дизайн пентхаусів - особливості і складності