Ремонт Apple

Програма Apple Service Provider призначена для реселерів і постачальників послуг, які зацікавлені в наданні послуг всім клієнтам Apple, будь то споживачі, підприємства, навчальні заклади або урядові організації. Авторизовані реселери Apple і компанії, які спеціалізуються на обслуговуванні, але не перепродують готову продукцію Apple, мають право на авторизацію Apple Service Provider. Університети і коледжі можуть подати заявку на дозвіл постачальника послуг на надання послуг з ремонту своїм клієнтам. К Вашим услугам качественный и надежный ремонт макбук по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат. Сертифіковані Apple фахівці повинні виконувати всі ремонтні роботи постачальника послуг Apple. Постачальники послуг Apple ремонтують продукти Apple в своїх авторизованих місцях обслуговування, в місцях розташування клієнтів * або шляхом надання допомоги в ремонті, що виконується Apple (де це можливо). Постачальники послуг повинні виконувати запити клієнтів на ремонт продуктів, на які поширюється обмежена гарантія Apple, план захисту AppleCare або розширені угоди про обслуговування AppleCare, і мають право на відшкодування витрат на запчастини, проїзд і оплату праці за ремонт, покриваються цими планами.

* Надання послуг на місці клієнта вимагає спеціального схвалення. Постачальники послуг, які хочуть надавати послуги на місці, повинні запросити цю опцію під час налаштування облікового запису.

Програма авторизованого постачальника послуг Apple

Реселери, реселлери з доданою вартістю (VAR), постачальники послуг і освітні установи можуть подати заявку на авторизацію Apple Service Provider. Авторизація дозволяє доставляти продукти Apple для ремонту всім клієнтам Apple, будь то споживачі, підприємства, навчальні заклади або урядові організації. Авторизовані постачальники послуг Apple (AASP) виконують оновлення, налаштування та встановлення, гарантійний ремонт та інші додаткові послуги, які приносять значний додатковий дохід. AASP можуть вибрати включення в реферальную систему веб-служби Apple, яка дозволяє клієнтам легко знайти найближчий AASP.

Програма Apple Limited Provider Service

Реселери, включаючи університети і коледжі, уповноважені продавати продукти Apple, можуть подати заявку на авторизацію Apple Limited Service Provider, щоб дозволити доставку послуг по ремонту тільки своїм клієнтам. Постачальники обмежених послуг можуть не афішувати широкому загалу, що вони авторизовані службою Apple і тому не включені в реферальную систему веб-служби Apple.

Ремонт iPhone и iPad

Ремонт iPhone/iPad

Мебель ИКЕА

О поездах