Повітряні компресори

Повітряні компресори мають широкий спектр застосування. У більшості випадків їх використовують при ремонтних, монтажних роботах, будівництві, тобто, і використовують там, де потрібно застосування пневмооборудования і пневмоінструменту. Також повітряні компресори використовуються в промисловості, де потрібно застосовувати стиснене повітря високого тиску. В даному випадку, для більш якісної та ефективної роботи, компресори використовуються в складі бурових установок вугільної та гірничорудної промисловості, і нафтогазовій сфері. Також інтенсивно їх використовують у металургійній, харчовій промисловості, електрохімічної сфері, медицині та інших областях. Компресори можна використовувати при будь-яких погодних умовах, і при цьому вони завжди зберігають високий рівень якості.

Вы можете выбрать и купить любые необходимые запчасти для компрессоров воздушных для ремонта и переоборудования, по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

повітряний компресор

Ще одна галузь використання компресора - один з напрямків живопису - аерографія. Щоб проявити себе в цій галузі, необхідний певний смак, талант, аерограф, ну і, безумовно, пристрій, що використовується для втягування повітря в аерограф - компресор. Таким чином, для чого б вам не було потрібно компресорне обладнання, до вибору компресора потрібно підійти з усією серйозністю, щоб потім результат вас не розчарував.

ТИПИ повітряних КОМПРЕССОРОВКомпрессори бувають декількох видів. Призначення ресиверів - зберігання повітря в період пікового навантаження, що допомагає згладжувати його перепади. Розподіл повітря між споживачами стає рівномірним. Максимальний обсяг - п'ятсот літрів. Потрібно відзначити, що найбільш популярними є вертикальні моделі ресиверів. Їх використовують як додаткові ємності для видалення масла і вологи з буферної ємності, або для зберігання стисненого повітря. Осушувачі вирішують важливу проблему: висока вологість повітря в кімнаті ведете до прискорення процесу його руйнування. А якщо мова йде про склади, то вироби та матеріали, які там зберігаються, починають псуватися набагато швидше, ніж без цієї вологості, або змінюють форму і деякі властивості. Щоб цього не було, і застосовують осушувачі, які призначені для сушіння повітря в кімнаті.

Дуже часто компресор купується для фарбувальних робіт. Якщо Ви вирішили вибрати компресор для фарбування, то необхідно орієнтуватися на поставлені завдання. Якщо фарбувати планується малі поверхні, без підвищених вимог до результату, то можна використовувати недорогі поршневі компресори (60-90 л / хв.), А якщо пристрій купується для професійного використання, то потрібно задуматися про серйозні моделях. Вам може підійти гвинтовий компресор з малою потужністю, який буде більш надійним і економічним варіантом.

Прогулянка в парку

Акриловые краски

Покрівля М'яка Черепиця

Копії кредитних карт