​Податки і пільги для працівників у Польщі

Податки і пільги для працівників у Польщі

Закони про працевлаштування необхідні для захисту працівників від довільного чи несправедливого поводження і не забезпечують ефективного укладення договорів між роботодавцями і працівниками. До Ваших послуг робота в польщі доступна на взаємовигідних умовах та високою заробітною платою.

Обов'язкові пільги для співробітників в Польщі включають в себе:

хворі дні

В цілому, протягом 33 днів (14 днів в разі, якщо працівник старше 50 років) в календарному році через хворобу працівник має право на допомогу у випадку хвороби від свого роботодавця в розмірі 80% від заробітної плати. Починаючи з 34-го (15 го) дня хвороби працівник має право на допомогу у випадку хвороби, що виплачується установою соціального страхування (80% від заробітної плати).

дні канікул

Щорічна відпустка становить 20 днів на рік, якщо працівник працює менше 10 років. 26 днів для працівника, який працює більше 10 років.

Соціальний захист

Виплати по соціальному забезпеченню є обов'язковими за законом.

Відсотки можна знайти в таблиці нижче:

Повідомлення про припинення

Обов'язкове мінімальне повідомлення потрібно, як показано нижче:

термін повідомлення

Пенсійний фонд

Як працівник, так і роботодавець вносять 9,76% від загальної заробітної плати в пенсійний фонд працівника.

Вихідна допомога

Як правило, працівник не має права на вихідну допомогу.

У разі колективного звільнення або звільнення, вчиненого виключно з причин, не пов'язаних з працівником, роботодавець зобов'язаний виплачувати встановлену законом вихідну допомогу. висновки

З урахуванням усього обсягу соціальної допомоги та обов'язкових платежів, описаних вище, витрати / витрати роботодавця можуть бути приблизно на 19,48% - на 22,67% більше, ніж валовий заробітна плата працівника.

Трудове законодавство і податкове законодавство в Польщі часто оновлюються і можуть бути змінені. Переговори і угоди повинні бути укладені з повним знанням закону і обережним очікуванням змін. Настійно рекомендується, щоб роботодавці проконсультувалися з юристом або експертом, який повністю інформований з цих питань.

Газові котли для приватного будинку

​Підрядні організації з будівництва

Додаткова комплектація для крівлі

Що подивитися в Рівному і області