​Плюси і мінуси заряджаються секс іграшок

Часом можна себе і побалувати. Якщо ви звертали увагу на ексклюзивні і елітні секс іграшки, то, напевно, помітили, що в більшості своїй вони заряджаються. Чи варто витрачати на них гроші? Ми вивчили переваги і недоліки заряджаються іграшок, щоб допомогти вам визначитися з наступною покупкою.

Плюси: очевидно, головним доказом на доцільності заряджаються секс іграшок є зручність у використанні. 

Секс шоп Сызрань предлагает лучшие и качественные товары для не скучной и интересной жизни по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Крім того, ви ДІЙСНО купуєте секс іграшки, а не упаковки з батарейками для них! Що може бути неприємніше, ніж пошук батарейок в самий жаркий момент? На повному заряді більшість заряджаються секс іграшок пропрацюють довше, ніж вироби для отримання задоволення на стандартних батарейках. Ми помітили, що більшість заряджаються сексуальних іграшок, як правило, взагалі високої якості, їх виробляють такі імениті бренди, як Lelo і JimmyJane. Сьогодні вібруючі іграшки практично будь-якого типу можна знайти в заряджається версії, включаючи фалоімітатори зі стимулятором для клітора, ерекціонние кільця, вібратори з дистанційним управлінням і навіть подвійні вібратори, такі як «Ві-Вайб 3».

Мінуси: може виявитися, що вартість заряджаються секс іграшок вище, ніж аналогів на батарейках. Деякі вважають, що це підвищення в ціні в якійсь мірі компенсується тим, що не доводиться щомісяця купувати упаковки батарейок для живлення секс іграшки. Якщо ви повністю розрядите секс іграшку під час заняття любов'ю (або просто забудете зарядити її після минулого разу), то або доведеться чекати кілька годин, поки вона не зарядиться, або міняти іграшку. Певні незручності можуть виникнути під час подорожей з такою іграшкою в багажі, особливо міжнародних. По-перше, багато хто з них не обладнуються запобіжником, що перешкоджає випадковому включенню. (У випадку з аналогами досить просто вийняти батарейки.) По-друге, щоб зарядити іграшку в іншій країні, доведеться знайти перетворювач харчування. Нарешті, така іграшка - не найкращий варіант для ручної поклажі, якщо ви кілька соромитеся показувати її на людях здивованому працівнику митної служби.

Ймовірно, ви все ще не визначилися, чи варто витрачати гроші на що заряджаються секс іграшки. Рекомендуємо вам пройтися по Інтернету і почитати огляди тих, хто вже спробував їх. Знайдіть такого учасника відгуків, який найбільше відповідає вашому стилю сексу, тобто досягає оргазму аналогічним способом (наприклад, за допомогою клиторальной або вагінальної стимуляції), володіє аналогічною сексуальною орієнтацією (одиночний, гомосексуальний, традиційний, лесбійський, груповий секс і т.д.) і має такий же вибір секс іграшок. Звичайно, такі вироби неможливо спробувати, не купивши, але відповідний автор відгуків - це досить надійний варіант!

​Секреты интернет магазина секс игрушек

​Максимуми і мінімуми тестостерону

Польза для здоровья от секс-игрушек

Для чого смартфону потрібен чохол