​Переваги світлодіодних ліхтарів

Переваги світлодіодних ліхтарів

Світлодіоди мають ряд переваг в порівнянні з традиційними лампочками, вони засновані на кращих частинах своїх попередників, але при цьому залишають позаду їх недоліки. Електрообладнання можна замовити у зручний час за вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат. Ось що можуть запропонувати світлодіоди і що робить їх такими корисними:

1. Довге життя

Компоненти світлодіода і спосіб, яким вони випромінюють світло, значно подовжують термін служби цих ламп. Там, де термін служби інших ламп скорочується як з-за правильного, так і з-за неправильного використання, низький рівень нагріву, довговічність і енергоефективність світлодіодної лампи дозволяють їй прослужити довше інших типів ламп на тисячі годин.

Зазвичай важливі частини лампочки, такі як нитка розжарення, з часом слабшають, що призводить до перегорання лампи. Але світлодіоди згасають так само, як інші лампи; замість цього кількість випромінюваного ними світла поступово зменшується, що називається «ослабленням просвіту». Термін служби світлодіодної лампи залежить від того, скільки часу потрібно, щоб світловий потік лампи знизився до 30%, тому він, ймовірно, прослужить довше, ніж середній розрахунковий термін служби, вказаний на коробці, якщо ви не заперечуєте або не робите цього. Чи не помічаю зменшення освітленості.

Деякі більш дешеві світлодіодні лампи прослужать всього близько 5000 годин, що на 4000 - 3000 годин більше, ніж середній розрахунковий термін служби лампи розжарювання, але багато фірмові лампи розраховані на більш ніж 25000 годин.

2. Енергоефективність

Завдяки високій світловіддачі на ват світлодіоди здатні перетворювати близько 70% своєї енергії в світло. Це робить їх набагато ефективнішими, ніж інші лампи, які витрачають багато енергії, перетворюючи її в тепло. Світлодіодна лампа потужністю всього 6 Вт забезпечує таку ж кількість світла, як 40-ватна лампа розжарювання, а більш низька температура робить їх більш безпечними в експлуатації. Для порівняння, лампи розжарювання можуть бути настільки гарячими, що їх слід зберігати в недоступному для дітей місці, які можуть обпектися. Також відомо, що вони викликають загоряння, якщо випадково стикаються з легкозаймистими матеріалами, такими як тканину для штор.

Переваги зливових каналізацій

Переваги селективної парфумерії

​Дерево маслом не испортишь