Переваги оренди біотуалетів

Переваги оренди біотуалетів

У тих місцях, де немає системи каналізації, відмінним варіантом стане установка туалетного біокабіни. Це може бути дача, будівельна зона, літнє кафе.

Відрізняється кабіна тим, що в автономний устрій відбувається переробка продуктів людської життєдіяльності з допомогою натуральних матеріалів і спеціальних бактерій. У деяких випадках може використовуватися торф, тирса, але ці матеріали в більшій мірі актуальні для невеликих мобільних кабін, які не розраховані на часте використання.

К Вашим услугам самая выгодная и не дорогая аренда туалета с рукомойником - группа компаний Биоэкосистемы предлагает широкий выбор товаров по доступной цене, без накруток и переплат.

Портативна туалетна кабіна включає два основних бака, які з'єднані між собою. У верхньому знаходиться вода, необхідна для змиву, а в нижньому відходи утилізуються. Після наповнення вміст зливається в каналізацію, зливну яму або компостну купу.

Переваги сучасних біотуалетів

Головним достоїнством кабін є простота експлуатації. За ними легко доглядати і підтримувати чистоту. Біотуалети можна використовувати не тільки в приватному порядку, але і зробити їх доступними великій кількості людей. Саме тому кабіни часто встановлюють влітку на набережних, біля літніх кафе, дитячих атракціонів. Завдяки спеціальним компонентам розкладання відходів відбувається досить швидко, тому в таких приміщеннях відсутні неприємні запахи. Але не завжди людям вигідно купувати таку кабіну, адже часто її використання є сезонним або разовим. В цьому випадку оренда біотуалетів може стати ідеальним рішенням.

Особливості оренди біотуалету

Сьогодні існують фірми, що дозволяють орендувати кабіну біотуалету на будь-який проміжок часу. Це може бути один день, тиждень або кілька місяців. Якщо ви хочете організувати сезонний бізнес і розмістити кілька штук в місцях скупчення людей, то вам будуть запропоновані гнучкі системи знижок. Зазвичай вони починають діяти при оренді понад 10 кабін. Перш ніж укласти договір, дізнайтеся, які саме туалетні кабіни пропонує компанія. Вони можуть бути різними - звичайними або VIP. Останній тип відрізняється сучасним дизайном, противандальні пристроєм, володіє вогнетривкими характеристиками.

Крім безпосередньо самого туалету в вартість оренди входить доставка обладнання, збір і вивезення фекальних відходів, ремонт і миття з використанням спеціальних засобів.

Таким чином, сучасні біотуалети - можливість зробити життя комфортнішим незалежно від того, де буде організовано місце відпочинку. Кабіни виготовляються з урахуванням російських і європейських стандартів і відповідають всім вимогам СЕС.

Переваги акрилової фарби

Переваги оцінки антикваріату

Переваги оренди приміщення

Переваги гнучкої черепиці