Монтаж покрівлі: прохідні елементи і рекомендації по догляду

Монтаж покрівлі: прохідні елементи і рекомендації по догляду

1

Сучасний будинок неможливо уявити без різноманітних комунікацій - всіляких кабелів, труб і вентиляційних виходів. Частина з них мають вихід на дах, через що в покрівлі необхідно робити отвори і проходки різного розміру. Сьогодні ми дізнаємося, як правильно монтувати проходки в покрівлі, щоб не порушити герметичність даху.

Герметизація нижніх частин покрівельних проходок, антен, труб комунікацій здійснюється за допомогою спеціальних прохідних елементів.

  • Только у нас веб камеры девушек помогут реализовать все самые заветные желания и приятно провести время онлайн бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Спідницю прохідного елемента необхідно розташовувати з напуском на гнучку черепицю не менше двох сантиметрів. Якщо край спідниці не дістає до гнучкої черепиці, то необхідно встановити під спідницю спеціальну латку, яку можна виготовити з підкладкового килима.

2

Латка встановлює на 10 сантиметрів під спідницю і не менше, ніж на два сантиметри на черепицю. Потім відзначаємо і вирізаємо отвір в суцільному підставі за формою прохідного елемента.

Спідницю по периметру на ширину не менше 10 см необхідно приклеїти до підкладкового килиму на бітумну мастику. Після приклеювання фіксуємо спідницю покрівельними цвяхами з широким капелюшком. Потім наносимо на верхню частину спідниці бітумну мастику. Далі монтуємо гнучку черепицю навколо прохідного елемента. Гонт черепиці необхідно обрізати за формою прохідного елемента. Зазор між гнучкою черепицею і прохідним елементом заповнюємо мастикою фікс6ер за допомогою спеціального пістолета. Для захисту мастики від ультрафіолету посипаємо її базальтової посипкою.

3

Тепер можемо монтувати на прохідний елемент необхідний покрівельний вихід.

Дах представляє з себе складну геометричну конструкцію. Деякі ділянки покрівлі відчувають підвищене навантаження атмосферних опадів, тому потрібно бути особливо уважним до монтажу покрівлі в цих місцях. Сьогодні ми розглянемо, як правильно укласти гнучку черепицю в розжолобку. При цьому дах складається не тільки з рівних поверхонь, але і складних ділянок, наприклад, ендови. Це покрівельний елемент у вигляді внутрішнього кута, який розташовується на стику скатів даху. Особливу увагу цього місця потрібно приділити в зв'язку з тим, що стик покрівельних поверхонь відчуває підвищений вплив опадів, збираючи потоки вологи з прилеглих поверхонь. Раніше ми докладно розглядали, як підготувати ендову і укласти підкладковий килим. Сьогодні зупинимося докладно на монтажі гнучкої черепиці на даному елементі покрівлі.

Монтаж гнучкої черепиці в розжолобку починається зі стартової смуги, яка укладається в нижній частині схилу даху у карнизного звису. При цьому потрібно правильно відрізати край гонту, який буде примикати до жолобу ендови. Для цього докладемо гонт до місця його 1монтажа і крейдою відзначимо лінію жолоби. Після відрізаємо зайву частину матеріалу. При укладанні рядової черепиці аналогічно відрізаємо примикає до розжолобку частина гонту.

Гибкая черепица: рекомендации по монтажу

Мастика для покрівельних і гідроізоляційних робіт

Лазерное оборудование в современной косметологии