Міжкімнатні двері з масиву
Міжкімнатних дверей сьогодні існує немало.Чтоби у всьому цьому різноманітті не загубитися і для себе вибрати найбільш підходящий варіант, для початку дізнайтеся, на які основні різновиди діляться двері, в чому полягають їх плюси і мінуси.
Міжкімнатні двері з масиву
Що може бути красивіше, ніж природна краса дерева? Якщо для вас це факт, який не піддається сумніву, то вибираючи міжкімнатні двері, ви, швидше за все виберете двері з масиву.
Сам факт, що у виробництві використовувався природний матеріал, вже вселяє довіру. Ви не боїтеся за здоров'я близьких, побоюючись, що в процесі експлуатації двері почнуть виділятися токсичні речовини. Ви не боїтеся, що двері розсиплеться у вас на очах. Ви не будуть снитися жахливі сни, в яких аж ніяк не дешева покупка покривається тріщинами або вицвітає з часом. І все це його високість масив.
Вы можете подобрать и купить межкомнатные двери высокая функциональность которых отменно сочетается с превосходным и ультрамодным дизайном, а длительный срок эксплуатации будет радовать вас долгие годы по самой выгодной цене
Каркас двері може складатися з цільної деревини, але частіше за все він складається з клеєних на мікрошип брусків. Двері на мікрошип володіє підвищеною стійкістю до крутіння, і "тримає" навіть сильний удар. Зовні двері можуть покриватися як лаком темних і світлих відтінків, так і захисною плівкою на основі паперу (ламінування) або полімерної плівки (ламинатин, екошпон, ПВХ). Зрештою, двері можуть бути забарвлена фарбою.
Чому ж варто віддати перевагу двері саме з масиву, а не дешевший аналог з МДФ? Дерево завжди буде радувати ваш погляд, і тішити ваше самолюбство тим, що ви могли собі це дозволити. Масив має відмінну вологостійкість і шумоізоляцією. А захисні покриття тільки збільшують стійкість до різних впливів.
До недоліків дверей з масиву, можна віднести його високу вартість. Однак варто розуміти, що переплачуєте ви за надійність, довговічність і красу натурального дерева. Природно, що надійними слід вважати продукцію перевірених виробників.
Шпоновані міжкімнатні двері
Такі двері - це дверне полотно, матеріалом для виготовлення якого найчастіше є масив сосни. Із зовнішнього боку його закривають листи МДФ. Потім сполучні матеріали високої якості сучасного покоління і технологія гарячого пресування дозволяють прикріпити до цих листів пластини шпони. Це тоненькі, зроблені з деревних порід пластини. Зазвичай задіяний дуб, горіх, вишня, червоне дерево, бук та інші породи.
Шпон дає можливість виготовляти двері, що мають різноманітну фактуру і колір, причому такі їм «передаються у спадок» від самої натуральної деревини. Тому міжкімнатні двері такого типу можуть сподобатися людям навіть з вельми вимогливим смаком.
Перевагою шпонованих дверей є вид, що зближає з побратимами, які повністю виготовлені з деревного масиву. Властивості їх теж схожі. Так, шпоновані двері не бояться дрібних подряпин, механічних пошкоджень (незначних) іншого виду. Якщо порівнювати їх з дверима з масиву, то вони менше бояться впливу температури і вологи. Крім того, вони в цьому порівнянні виграють в легкості і ціною, так як обходяться набагато дешевше.
Є й недоліки. Якщо двері отримала сильні пошкодження, то відреставрувати її вже не вийде. Попадання на неї прямих сонячних променів може призвести до вицвітанням. Крім того, двері не можуть бути абсолютно однаковими, оскільки матеріал має природне походження.
Ламіновані міжкімнатні двері
Що являє собою цей різновид? Каркас найчастіше - це клеєний сосновий брус. Його облицьовують листами МДФ. Полотно зсередини заповнюють пористим ДСП або картонними сотами. Завдяки подібному заповнення двері мають невелику масу, а якщо заповнення є ДСП, то поліпшуються звукоізоляційні властивості.
Зовнішнє оздоблення - це ламінат. Цю плівку випускають, використовуючи найрізноманітніші технології. Це може бути недорога плівка з меламіну паперу. А може бути в дверях використаний і двухромний ламінат - має більш високу якість і представляє собою дуже сучасний матеріал. Вид ламінату багато в чому визначає ціну на виріб.
Двері, чиїм покриттям є ламінована папір, коштують дешевше інших. Таке покриття не дуже зручно з точки зору миття і очищення, воно не екологічно, боїться температурних перепадів і дії вологи. Можуть виникнути претензії і до їх зовнішнім виглядом: вони справляють враження недорогих і простеньких виробів, в той час як їхні побратими з дерева і шпони виглядають куди солідніше.
Якщо двері зроблені з двухромного ламінату, то вони набувають набагато більшу стійкість до не дуже великим механічних пошкоджень, не так бояться вологості і температури. Протягом довгого терміну вони зберігають текстуру і сталість кольору, причому неважливо, до якої партії вони належать. Мити такі двері можна з застосуванням спеціальних засобів. Йдеться про синтетичних матеріалах, але двері такого роду не несуть ніякої шкоди людині і домашнім тваринам. Крім іншого, у цього покриття є протипожежні властивості.