​Капітальний ремонт квартир

Капітальний ремонт квартир

Власники міської нерухомості хоча б раз стикаються з необхідністю оновити інтер'єр. При переїзді в нове житло або при продажу вторинних об'єктів потрібен капітальний ремонт квартири: вузенькі коридори, маленькі кімнати і тісні кухні не відповідають сучасним уявленням про комфорт. Потрібно перепланування. Гострим питанням може стати стан сантехніки і комунікацій: проводка, система каналізації і водопостачання з часом приходять в непридатність. Ремонт квартир профессионально и точно в срок доступен по демократичной и выгодной цене, без накруток и переплат.

Комплексне оновлення житла - справа корисна. Однак постає запитання:

Як грамотно спланувати ремонт без зайвої витрати грошей і часу?

Чи можна провести роботи, які не переселяючись в інше житло?

Що можна зробити самому, а що - доручити майстрам?

Які роботи провести і з чого почати?

Розберемося, що потрібно знати перед запуском процесу.

Капремонт: етапи і переваги

Різновид ремонту має на увазі повну або часткову заміну комунікацій і, при необхідності, функціональних елементів і деталей обробки (сантехніки, дверей і вікон, підлогового покриття, стін).

За бажанням замовника можна розширити дверні та віконні прорізи, демонтувати або монтувати перегородки. Потрібно врахувати законодавчу заборону на знесення несучих стін і отримати відповідний дозвіл.

Компанія - це надійна команда висококласних обробників, будівельників і дизайнерів готова вести до 10 об'єктів одночасно. Грамотне взаємодія з партнерами, постачальниками оздоблювальних і будівельних матеріалів дозволяє запропонувати нашим клієнтам оптимальну вартість і терміни виконання робіт.

Ми здійснюємо комплексний підхід до ремонту, пропонуючи весь можливий спектр послуг, що позбавляє наших замовників від спілкування з великою кількістю підрядників. Такий підхід значно підвищує якість і скорочує терміни проведення робіт. Компанія представлена на ринку даних послуг вже більше 10 років, за рахунок чого має величезний досвід і безліч успішно реалізованих проектів. Компанія втілить в життя будь-які ваші ідеї по ремонту, обробці та будівництва, допоможе розробити дизайн приміщень, виконає ремонт по вже готовим дизайн проектам, допоможе з вибором і закупівлею будь-яких матеріалів, а також обставить вашу квартиру або будинок всім необхідним, в тому числі меблями, технікою та іншими предметами інтер'єру.

Ми пропонуємо:

 • Повний цикл внутрішніх опоряджувальних робіт
 • Роботи будь-якої складності, включаючи реставрацію і перебудову
 • Ексклюзивна внутрішнє оздоблення
 • Електромонтажні роботи
 • Сантехнічні роботи
 • Швидка і якісна реалізація проектів.
 • Мансардний Будинок Фото

  ​Самосвальные бункеры

  ​Оформление окна в квартире

  Копії кредитних карт

  ​Цегла в інтерєрі квартири