​Характеристики та переваги акрилової фарби

Характеристики та переваги акрилової фарби. Художники можуть вибрати для малювання будь-який з декількох різних засобів - масло, акварель, пастель, гуаш, акрил - і у кожного є свої переваги і недоліки. Ви можете замовити і купити акрилову фарбу на https://sniezka.in.ua/kraski/akrilovye-kraski/ за самою вигідною та доступною ціною, без накруток і переплат. Ось деякі з переваг і характеристик акрилової фарби, які роблять її відмінним вибором як для початківців, так і для експертов.Краткая історія

Акрилова фарба - порівняно недавнє засіб в порівнянні з давніми традиціями масляної і акварельного живопису. Мексиканські монументалісти 1920-х і 1930-х років, такі як Дієго Рівера, є художниками, які вперше використали фарби в великих масштабах через їх довговічності. Американські художники познайомилися з акриловими фарбами через цих монументалістів, і багато хто з абстрактних експресіоністів і інші відомі художники, такі як Енді Уорхол і Девід Хокні, почали експериментувати з цією новою середовищем. До 1950-х років акрилова фарба стала комерційно доступною, і з тих пір її популярність значно зросла, регулярно з'являються нові кольори і середовища.

Характеристики акрилової фарби

Акрилова фарба - одна з найбільш універсальних середовищ і одна з найменш токсичних. Він є водорозчинним у вологому стані і, тим не менше, оскільки він являє собою пластичний полімер, він висихає на гнучкій, водостійкою і міцної поверхні, на яку можна додавати наступні шари фарби, не порушуючи нижні шари.

Що найбільш помітно в звичайній акрилової фарби, так це її швидкий час висихання. Оскільки він швидко висихає, художник може працювати в декількох послідовних шарах, що не запятнивая кольору. Розпилювач води необхідний, щоб трохи сповільнити час висихання, як на картині, так і на палітрі. Якщо вам не подобається ця характеристика або, по крайней мере, ви хочете мати більший контроль, існують також акрилові середовища, які уповільнюють час висихання і дозволяють вам малювати по мокрому. Спробуйте Golden Acrylic Retarder або інший бренд, щоб збільшити час розкриття ваших фарб. Ви також можете спробувати акрилові фарби Golden Open, які довше залишаються працездатними, або інтерактивні акрилові фарби Atelier, які довше залишаються працездатними за допомогою бризок води або їх розблоковуючого кошти.

Переваги акрилової фарби

Характеристика каналізаційних систем

​Характеристики теплої підлоги