Чи вигідно купувати квартиру з готовою обробкою в новобудові

Чи вигідно купувати квартиру з готовою обробкою в новобудові?

Купуємо квартиру з обробкою від забудовника. Які бувають види обробки? Кому вигідно купувати житло з готовим ремонтом?

Подорожчання житла після введення будинку в експлуатацію

Після того, як будинок вводиться в експлуатацію, квартири в ньому відразу піднімаються в ціні. Різниця у вартості може досягати 30-40%. При покупці ж квартири на вторинному ринку ціна зростає не швидше середніх ринкових темпів.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на www.cityhouse.com.ua и наслаждаться комфортом и интересным архитектурным решением по самой выгодной и доступной цене.

Акції та знижки

Багато компаній намагаються привернути увагу потенційних покупців, проводячи спеціальні акції та пропонуючи знижки з нагоди свят і інших важливих приводів.

У разі успіху можна отримати цінний подарунок у вигляді меблів, машини або навіть паркувального місця. У банках також періодично проводяться спеціальні акції для клієнтів.

Новий будинок прослужить довше

Не підлягає сумніву, що нова будівля буде забезпечувати мешканцям комфортне існування набагато довше, ніж старе. Комунікації, ліфти, зони загального користування довше будуть радувати вас своїм бездоганним функціонуванням.

Мне сверху видно все ...

Люди, впевнено почувають себе в міських джунглях, напевно оцінять ще одну можливість, надану новобудовами. З вікон висотних будинків, як на долоні, видно місто, килимом стелеться під ногами мешканців вежі. Це може виявитися вирішальним фактором у рішенні про покупку квартири.

Останній рік, який опинився досить складним для первинного ринку нерухомості, змусив росіян скорегувати переваги в бік оптимізації витрат. Так, пайовики стали частіше цікавитися квартирами з готовою обробкою, чого не спостерігалося протягом довгих років інвестиційного буму.

Ми звикли купувати "коробки" без внутрішнього оздоблення і доводити їх "до розуму" власними силами. На це йшло ще від шести до 12 місяців, перш ніж квартира ставала придатною для життя. З початком кризи багато покупців були змушені переглянути свої плани. Ремонт за власні гроші перетворився для них в непідйомну завдання, що призвело до підвищення попиту на таку послугу, як оздоблення від забудовника. Для багатьох компаній це стало хорошою можливістю підвищити власну конкурентоспроможність і розширити спектр пропозиції.

Квартири з обробкою: що пропонують на ринку новобудов

Як Правильно Утеплити Стеля в Приватному Будинку

Как приобрести квартиру по минимальной цене на первичном рынке