Чернігів - стародавнє місто.

Чернігів - стародавнє місто, яке вперше згадується в 907 році як другий за величиною після Києва. Найпівнічніший обласний центр країни, з якого за дві години можна доїхати до столиці України і за три - до Гомеля. Чернігівський вал з гарматами на березі Десни, стародавні церкви, монастир з печерами, річковий порт, десяток відмінних закладів і пристойних торгових центрів - тут сподобається і тим, хто приїжджає за культурною програмою, і тим, кому б тільки їсти, пити і розважатися. Бекпекери будуть теж раді - цінник в Чернігові дуже приємний, а тому - сміливо включай місто в свій список поїздок вихідного дня! Чим зайнятися на місці - розповідаємо в Гайд.

Все интересные и главные события в Чернигове собраны на портале chernigiv-city.com и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Якщо їхати з Києва, то в Чернігів можна дістатися за 1 годину 40 хв за допомогою численних маршруток, які ходять, в основному, без розкладу або кожні півгодини і відправляються зі станцій метро «Лісова», «Чернігівська», «Вокзальна». Вартість проїзду 80 гривень (€ 3).

Можна також дістатися зі столиці в Чернігів на електричці, що проходить поїзді або купити квиток на один з рейсових автобусів, які відправляються за розкладом з автовокзалу - тоді у тебе буде шанс постояти в київських пробках. Але попереджаємо відразу, маршрутки - це найшвидший і популярний варіант. Крім цього, вони приїжджають в самий центр, на відміну від автобуса.

Міський транспорт в Чернігові дешевий. Найпопулярніші - це, знову-таки, маршрутки, вартість проїзду 3 гривні 50 копійок (€ 0,12). У місті є автобуси і тролейбуси, вони стоять ще менше, але ходять не так часто і дуже повільно.

Роз'їжджати на таксі теж можна сміливо, особливо якщо викликати машину через додаток або по телефону: проїзд з будь-якої точки міста в центр обходиться в 30 гривень (€ 1,10). Але той же самий маршрут може бути в кілька разів дорожче, якщо ловиш машину «від борту». Номери таксі можна подивитися на сайті. Шоп-туристи з Білорусі часто наймають таксі на цілий день і об'їжджають усі намічені торгові об'єкти.

Для любителів активного відпочинку є прокат велосипедів. «Великі» (вул. Сережникова, 2) - місце, де можна орендувати залізного коня і аксесуари до нього навіть на годину. Ціни теж дуже приємні, різняться в залежності від дня і тривалості прокату.

Сектор агробизнеса

Тюнінг мікроавтобусів

Лестница раздвижная

Черепица Монтеррей