Будівництво заміського будинку
Будівництво заміського будинку
Будівництво заміського будинку - справа непроста. І якщо ви не хочете, щоб ваше проживання в уже готовому будові перетворилося в суцільну боротьбу з недоробками і результатами необачного вибору невірних будівельних рішень, краще все продумати як слід.
Якщо ви жадаєте єднання з природою, то не варто зводити на присадибній ділянці цегельного або бетонного монстра, чиї розміри ніяк не відповідають кількості оточуючих його соток. Та й перебиратися з кам'яного мішка міської квартири в інший кам'яний мішок, теж варто навряд чи. Інша річ - будинок дерев'яний, в якому легко дихається і так же легко живеться, благо сучасні технології цілком дозволяють зробити його зручним і комфортабельним.
Вы можете выбрать, купить или продать недвижимость на портале huis te koop aalst выгодно и безопасно в любое удобное для Вас время.
Якщо ви вирішили побудувати дерев'яний будинок розумних розмірів, то немає сенсу витрачатися на потужний стрічковий фундамент, закопуючи в землю зароблені гроші. У більшості випадків буде цілком достатньо стовпчастого фундаменту. В крайньому випадку - пальового. Останній варіант буде трохи дорожче, але дозволить впоратися з примхами складних грунтів, які цілком можуть виявитися на вашій ділянці. Ось тільки не варто намагатися визначити на око характеристики грунту, покладаючись виключно на свою інтуїцію. Тут краще звернутися до фахівців, які проведуть необхідні аналізи, на основі яких винесуть свій вердикт. Тоді, і тільки тоді, можна буде приступити до закладення фундаменту.
Важкий бетон - суміш, сформована з води, цементу і заповнювачів різних. Питома маса 1 кубометра важкого бетону досягає 180-2500 кілограмів. У матеріал додаються гранітні, вапнякові, діабазові породи або гравій. Пескобетон, питома вага якого відносить суміш до тяжких бетонів, утворюється після додавання до основних інгредієнтів дрібного або крупного піску. Особливо важкий бетон володіє сильно підвищеної характеристикою щільності і масою, що досягає іноді 7 тонн на кубометр.
Окремі його види використовуються для будівництва спецспоруд, які представляють собою об'єкти атомної енергетики, промислові підприємства і так далі. Суміш особливо важкого бетону складається з цементу і великих баритових, магнетитових або гематитових наповнювачів. Дозволяється додавати і металевий скрап. З популярного серед будівельників важкого бетону зводяться міцні монолітні несучі конструкції.
Матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками досить легко придбати, подавати і укладати в необхідних місцях споруджуваного об'єкта. Незважаючи на розглянуті переваги практичною важкої суміші, огорожі і неважкі перекриття створюються з легкого бетону.
Важкий бетон, укріплений залізною арматурою, дозволяє сформувати максимально міцну структуру паль, будівельних і фундаментних блоків, плит ПАГ і ПДП, перекриттів споруд і дорожніх полотен, залізобетонних виробів і конструкцій. Будівельна промисловість виготовляє всі існуючі марки важкого бетону, найпопулярніші з яких представлені сумішами М200, М300 і М350.