Будівництво заміських будинків

Про заміському будівництві

Наявність власного будинку говорить про статок і стабільності кожної сім'ї. Завжди приємно після роботи повертатися в комфортне і зі смаком підібране власне житло, де можна зануритися в атмосферу затишку і комфорту. Сьогодні багато власників квартир мріють придбати заміський будинок або котедж. Будь-яка ваша мрія здійсниться, якщо ви звернетеся в нашу компанію. Будівництво будинків з дерева - наш головний профіль діяльності.

Вы можете выбрать и купить жилую площать на любой вкус от юридического лица http://novyeteremki.com.ua/ на самых выгодных условиях, без скрытых платежей и комиссий.

Будинок будується на століття, тому важливо, щоб він був надійним, міцним, красивим і екологічним. Ми зводимо будинки тільки з матеріалу найвищої якості, тому в нашій компанії ви можете замовити також будівництво котеджів.

інформація

Виробництво і доставка матеріалу

Будівництво заміських будинків в Києві або будь-якому іншому регіоні проводиться з матеріалу, виготовленого на нашому виробництві. Безпосередньо сам процес починається з заготівлі деревини. Наступний крок - це виробництво заготовок. Спочатку ми проводимо очищення колод від кореневої та верхньої частин, потім знімаємо зовнішній шар деревини.

Будівництво в Києві ми проводимо тільки з матеріалів високої якості, тому величезну увагу приділяємо технології виготовлення бруса. Перед профілюванням, матеріал проходить через пилораму. Обробка на торцювальному верстаті готує заготовки до подальшої обробки. Важливим моментом у виробництві будівельного матеріалу є процес сушіння. Рівень вологості бруса не може перевищувати 22%. Ми використовуємо сушильні камери і склади, в яких відбувається природна сушка. Брус отримує остаточну форму після процесу профілювання: стає рівним і гладким, часто має один або два шипа. Заключний етап - це торцювання, виготовлення отворів для нагелів, нарізування чашок. Доставка будматеріалу здійснюється транспортом компанії. Крім того, наші працівники самі займуться розвантаженням.

Будівництво турецького інвестора

Будівництво заміського будинку

Як Краще Утеплити Дах Будинку

Фото мансардних Будинків

Види Приватних Будинків