Багетні рами з пластика

Те, що виробники придумали робити багетні рами з пластика - удача для декораторів, дизайнерів і тих, хто вирішив прикрасити інтер'єр. Розкішний, сучасний, яскравий, ніжний, строгий, оригінальний - цей багет може бути будь-яким. Він навіть може виглядати точно так же, як дорогий дерев'яний, оскільки при виробництві обох використовується один і той же покриття.

Только лучший, качественный и недорогой пластиковый багет купить по самой выгодной цене для картин, икон, вышивки, зеркал, фоторамок можно быстро и легко, без переплат.

Ви - талановитий художник, який створив твір сучасного мистецтва? А, може бути, Ви хороша вишивальниця, яка б вимагала в красивому обрамленні своєї роботи? Можливо Ви хочете красиво оформити пам'ятний предмет? Або Ви просто хочете повісити на стіну колаж із сімейних фотографій?

У всіх цих випадках без багетной рамки Вам не обійтися. Багетна рамка - необхідне доповнення для будь-якої роботи. Без неї Ваш твір, яким би геніальним він не був, буде виглядати сиро і незакінчена.

Пластиковий багет - прикраса дзеркала

Неможливо уявити затишний будинок без дзеркал. Цей предмет інтер'єру використовується не тільки в практичних цілях, але і як неповторний елемент декору. Дзеркало додає об'єм і простір невеликим кімнатах, оживляє глухі стіни. Особливу вишуканість предмету надає обрамлення. Оригінальна рама прикрашає не тільки саме дзеркало, а й інтер'єр.

За видами матеріалів багета розрізняють металеві, дерев'яні та пластикові моделі. Переваги останніх в наявності:

Пластикові багети ідеальні для дзеркал. Вони виготовлені з найміцніших, гіпоалергенних матеріалів. Фахівці вважають такі рами найдовговічнішими.

Пластикові багети не бояться вологи, корозії, тому вони ідеальні для ванних кімнат, саун, басейнів та інших приміщень з підвищеною вологістю.

Міцний матеріал байдужий до агресивної лужному середовищі і перепадів температури, а значить, пластикові багети стійко винесуть атмосферу в лабораторіях і приміщеннях, небезпечних для натуральних матеріалів.

Вартість моделей з пластика значно нижче металевих і дерев'яних конкурентів

Широкий асортимент багетів дозволяє підібрати раму до різного інтер'єру і на будь-який смак.

Сучасні пластикові багети користувачі люблять за невибагливість. Широка палітра кольорів, різні форми дозволяють експериментувати з окантовкою дзеркала, роблячи цей предмет інтер'єру унікальним. Пластиковий багет підкреслює легкість, ажурність невеликих витончених моделей.

Как выбрать палатку

Ремонт холодильника

Мансарда з Чердака

Гибкая Черепица Укладка

Инженерная доска