Білорусь яка приваблює

Країна, яка тільки недавно відкрила свої кордони для туристів, уже стала популярним туристичним напрямком.

Білорусь - це країна невивчених пам'яток, які приваблюють все більше і більше міжнародних мандрівників. Пинск и достопримечательсти, интересные факты и актуальные события можно просмотреть в удобное для Вас время. 

Щоб допомогти вам вибрати з безлічі туристичних визначних пам'яток Білорусі, після відвідин ми вибрали нашу п'ятірку самих різних місць, в яких ви вже можете відчути, що ви занурилися в нашу країну і її культуру. Цікавий факт: ніхто точно не знає, наскільки глибоко крейдяних кар'єрів. Отже, існує легенда про затопленому крані, який можна побачити на дні одного з кар'єрів в сонячну, спокійну погоду.

Ця найбільша білоруська туристична пам'ятка розташована недалеко від Волковиська, недалеко від міста Красносельський. Кар'єри придбали свою особливість, як ви вже здогадалися, з грунту.

А саме, від крейди, який надає воді такий незвичайний колір (від блакитно-бірюзового - до смарагдово-зеленого). Краї обрамлені високими схилами білого кольору, а також дикої рослинністю, яка опускається прямо в воду.

Крейдяна яма під Волковиськом

Однак слід зазначити, що на даний момент написання крейдою кар'єри закриті для відвідування. Сподіваємося, що в майбутньому цей незвичайний об'єкт буде доступний для відпочинку.

Як туди дістатися?

Кращий спосіб дістатися до крейдяних ям під Волковиськом - на машині. Ви також можете дістатися до Волковиська на поїзді або автобусі, а потім на автобусі до селища Красносельський.

В кінці статті ви можете знайти карту з Волковиського крейдою та іншими білоруськими туристичними визначними пам'ятками, згаданими в цій статті.

Туристична пам'ятка 2. Несвіж і Несвижский замок

Весь Несвижский замок, туристична

Несвижский замок є однією з найпопулярніших туристичних пам'яток Білорусі і є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Велична і різноманітна архітектура палацу, чудові ландшафтні парки, ставки, річка - все це робить Несвижский ансамбль унікальним місцем паломництва для більшості туристів, що приїжджають в нашу країну.

В архітектурі палацу і його внутрішнього оздоблення ви знайдете такі стилі архітектури, як ренесанс, бароко, рококо, класицизм, неоготика, модерн. Детальніше про палацах і замках Білорусі ви можете дізнатися у відповідній статті.

Цікавий факт: існує незвичайна легенда про Чорної Леді Несвіжі, яка живе в замку більше 400 років. Вона завжди з'являється в чорній сукні як знак скорботи за її зруйнованої любові.

Для тих, хто любить не тільки спостерігати, а й брати участь, є різні варіанти і заходи, які допоможуть вам зануритися в атмосферу середньовіччя!

Крім самого замку ми рекомендуємо вам прогулятися вулицями Несвіжа, ось кілька цікавих пам'яток, які ви можете знайти тут:

Ринкова площа з ратушею - найстаріша зі збережених в Білорусі. Ви можете піднятися на нього і подивитися на місто з висоти.

Несвижский бенедиктинський монастир, заснований в 16 столітті.

Несвижського церква єзуїтів (Фарнская церква) - фамільний усипальниця князів Радзивіллів.

Слуцька Брама - це ворота, які вітають відвідувачів, які в'їжджають в місто.

Як туди дістатися?

З Мінська в Несвіж можна дістатися на автобусі, але найшвидший шлях на машині. Час в дорозі близько 2-3 годин. Для тих, хто хоче залишитися в місті довше, неспішно прогулятися по його вулицях, насолодитися парками палацово-паркового комплексу, в центрі Несвіжа є готель.

В кінці статті ви можете побачити розташування Несвижського замку та інших білоруських туристичних визначних пам'яток.

Выбор футбольного мяча

Путешествие в Винницу

Копії кредитних карт

Уборы для зимы и осени