Активність препарату пропионата

Даний курс є просто незамінним як для тих спортсменів, яким важлива "сушка", так і для тих, кому необхідний набір м'язової маси. На відміну від інших стероїдних препаратів даний препарат сприяє затримці в організмі рідини набагато менше інших ефірів тестостерону, а також використовують препарат для ліквідації жирових клітин, тому препарат такий популярний у спортсменів, яким потрібна сушка м'язової маси.

За допомогою пропионата вдається не тільки набрати м'язову масу, але і заблокувати катаболические процеси тим самим, підвищуючи показники сили і рельєфність набраної м'язової маси.

З огляду на те, що пропік дозволяє затримати в організмі невелика кількість рідини, організм спортсмена досягає поставленої мети повільно і рівномірно, при цьому набраний вага є чистим, без зайвої рідини і жирових клітин. За допомогою звичайного курсу пропіонат соло, який триватиме не менше 6-8 тижнів, новачок, приймаючи препарат через добу дозуванням в 50 мг, може набрати від 2 до 3 кг красивою, рельєфної мускулатури.

Рівень анаболічних гормонів містяться в крові підвищується практично відразу після внутрішньом'язового введення пропионата. Приплив енергії і сили спортсмени відзначають через 4 години після внутрішньом'язового введення препарату. Зазвичай максимальна концентрація пропионата в крові доводиться через 36 годин після введення.

Але, активність препарату, проте, знижується теж швидко. Деякі відзначають, що тривалість напіввиведення препарату може становити від 1 до 2 днів. Після відзначається різке зниження рівня анаболика. Цим і пояснюється необхідність введення препарату кожен день або через день. Такий ефект від прийому пропионата і виділяє його з інших анаболічесткіх стероїдів.

Варто зазначити, що не всі спортсмени визнають препарат через частоти ін'єкцій. І справді, частота введень може доставити дискомфорт, але якщо приймати препарат коректно і вибрати якісного виробника, то в дійсності ін'єкції не складуть дискомфорту, а введення препарату виявиться безболісним. Наприклад, деякі спортсмени все ще продовжують навіть не наступного дня після ін'єкції відчувати дискомфорт після введення тестостерон енантат, а після пропионата такі відчуття на 8 годину повністю зникають.

І ще одним позитивним моментом даного курсу є те, що в разі виникнення непередбачених обставин, таких як алергія, спортсмен може тут же перервати курс прийому і препарат через дві доби буквально «вивітритися» з організму.

Як правильно приймати даний курс?

В основному спортсмени вибирають курс пропіонат соло тривалістю від 6 до 8 тижнів. З огляду на те, що препарат починає ароматизуватися з другого тижня, можна почати прийому провирона або інгібітору ароматази. Дані препарати до кінця курсу зможуть звести до мінімуму найпоширеніші естрогенові побічні ефекти.

Не можна не відзначити те, що досвідчені спортсмени для отримання результату можуть почати прийом препарату з 100 мг в день, в той час як новачки повинні почати прийом по 50 мг через 1 день.

Дозволяється комбінувати прийом пропіка з усіма АС. Для сушки спортсмени комбінують курс з Туринабола, станозололом та іншими препаратами перешкоджають затримці рідини в організмі. Щоб набрати масу курс прийому пропіка поєднують з декою, метаном тощо

Яка ПКТ необхідна після завершення курсу прийому пропіка?

Таке питання задають собі багато як досвідчені, так і початківці спортсмени. В першу чергу після завершення курсу спортсмен повинен оцінити стан гормональної системи, для цього необхідно здати деякі аналізи. В основному після курсова терапія проводиться за допомогою кломида або тамоксифена. Крім підтримки правильного раціону спортсмен повинен також в обов'язковому порядку пропити трібулус або тестостеронового бустери і омегу 3.

Точка з продажу цукрової вати

Як вибрати найкращого адвоката

Активність препарату пропионата

Ефективність рекламної кампанії